19:30 22.04

"Ворскла" у Дніпрі програла аутсайдеру футбольного чемпіонату країни. ВІДЕО

У матчі 26-го туру футбольної Прем'єр-ліги полтавська "Ворскла" поступилася "Дніпру" у гостях. До гри полтавці були першими в "турнірі невдах", як інколи називають другу шістку, а дніпряни - останніми.

У третьому колі чемпіонату "Ворскла" й "Дніпро" знаходяться на полюсах таблиці - у Полтави 28 очок проти 12 у дніпрян, однак якщо врахувати 15 знятих пунктів із господарів, із ними був би майже рівний доробок. Тому й не дивно, що дніпряни переграли полтавців на своєму стадіоні.

Дніпровська молодь доволі швидко перебрала контроль над грою, а "невмотивована" (про це раніше говорив Сачко) "Ворскла" змушена була починати матч із меншим володінням. Такий початок приніс свої плоди доволі швидко: спершу Довбик не влучив по м`ячу із вигідної позиції, а на 15-й хвилині після вкидання ауту Мякушко віддавав на Шарпара поперек поля, м'яч перехопив Кочергін, увірвався до штрафної, встояв на ногах після поштовху Даллку і пробив у сітку повз Чеснакова та Шуста.

Такий початок приголомшив "Ворсклу", яка і без того не вирізнлася активністю в атаці.  Перший удар виконав Кравченко на 25-й хвилині з не меншої (у метрах), ніж ця цифра, відстані. Можна, однак, відзначити постріл під поперечину від Загорулька на 36-й хвилині, який ліквідував воротар дніпрян. А от кінець тайму був повністю за полтавцями, однак скористатися перевагою гості не змогли. Загалом за перший тайм полтавці завдали чотири удари, два з яких лише летіли в площину воріт...

У другому таймі Сачко сподівався додати гостроти, випустивши Ткачука замість Саківа, однак довго "розкачуватися" полтавцям не довелося: на 54-й хвилині Влад віддав довгу діагональ на хід Довбику, перед тим виріс Даллку, прострілити у воротарський майданчик не дав, але натомість дозволив молодому таланту господарів лівою пробити повз себе і повз Шуста - м'яч від стійки влучив у сітку - 2:0.

І знову після голу дніпряни віддали ініціативу полтавцям, однак тим явно не вистачало якісних дій в атаці. І хоч вони додали в активності попереду (дев'ять ударів і чотири в площину кажуть про це), однак то все не були надзвичайно небезпечні моменти - переважно дальні або непідготовлені удари, бо дніпряни ще й зустрічали полтавців доволі високо. Можна згадати зіба постріли Мякушка і удар Ребенка зі штрафного, але це, радше, відзнака для воротаря дніпрян, аніж небезпека від полтавців.

Не врятував гостей і Бараннік, якого Сачко випустив на останні десять хвилин матчу.

Дніпро - Ворскла - 2:0

Голи: Кочергін 15, Довбик 54.
Дніпро: Лунін, Луньов, Лопирьонок, Сваток, Нагієв (Когут 74), Чеберко (Ротань 68), Довбик (Баланюк 77), Кочергін, Польовий, Адамюк, Влад.
Ворскла: Шуст, Ребенок, Даллку, Саків (Ткачук 46), Кравченко (Хльобас 62), Одарюк (Бараннік 81), Чеснаков, Шарпар, Мякушко, Загорулько, Пердута.

Попередження: Кочергін 86 - Одарюк 66.

Статистика, турнірне становище команд — тут.