19:15 05.03

"Ворскла" вдома програла "Зорі" один із головних матчів сезону. ВІДЕО

"Ворскла" на своєму стадіоні провалила стартовий поєдинок року, не показавши ні якісної гри, ні позитивного результату у матчі проти "Зорі". Біло-зелені ускладнили собі завдання потрапити до першої шістки.

Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова

Ворскла — Зоря - 1:2

Голи: Шарпар 73-пен. — Гречишкін 24, Калитвинцев 45-пен.
Ворскла: Шуст, Пердута, Чижов, Чеснаков, Ребенок, Ткачук (Одарюк 62), Кравченко, Шарпар, Хльобас, Мякушко, Загорулько. Запасні: Сарнавський, Сапай, Даллку, Шаповал, Саків, Кунєв.
Головний тренер — Василь Сачко.
Зоря: Шевченко, Сухоцький, Чечер, Соболь, Гречишкін, Чайковський, Петряк (Паулінью 67), Ліпартія (Бабенко 77), Форстер (Харатін 46), Калитвинцев, Бонавентуре. Запасні: Левченко, Кулач, Гордієнко, Кадимян.
Головний тренер — Юрій Вернидуб.

Попередження: Чижов 23, Ткачук 55, Чайковський 56.
Арбітр: Анатолій Абдула (Харків).
5 березня 2017 року. Полтава. Стадіон "Ворскла". 2 532 глядачів. 9 градусів.

Статистика матчу:
Удари по воротах - 3:7
Удари в площину воріт - 2:5
Кутові - 1:5.
Гольові моменти - 1:4.

Тренер гостей Юрій Вернидуб не міг розраховувати на лідерів команди - травмованого Микиту Каменюку та дискваліфікованих Євгена Опанасенка та Желько Любеновича. Полтавці ж підсилили оборону Олександром Чижовим. Василь Сачко зробив дві зміни у порівнянні з грою проти "Шахтаря" - замість Одарюка і Даллку на поле у старті вийшли Чижов і Загорулько. Досвідчений Чижов склав компанію капітану - Чеснакову в центрі оборони, Загорулько діяв на вістрі, а Хльобаса, який забив у минулому турі, тренери ворсклян вирішили використати на правому фланзі.

Перший тайм довів тотальну перевагу зорян, які нічого не давали створити господарям біля своїх воріт. Біло-зелені дуже багато помилялися, а єдиний за 45 хвилин удар по воротах луганчан нанесли в середині тайму. На 24-й хвилині Едуард Соболь підключився до флангової атаки, проте грубо був збитий Чижовим. Дмитро Гречишкін, який виконував штрафний удар, побачив, що Богдан Шуст дещо вийшов із воріт і чудовим ударом "за комірець" учорашньому імениннику, диво-голом "привітав" Шуста.

Після цього "Зоря" мала тотальну перевагу і на 45-й хвилині забила ще раз — "у роздягальню". Чижов у штрафному майданчику зачепив і м'яч, і  Бонавентуру - пенальті. Владислав Калитвинцев чітко реалізував 11-метровий — 0:2.

У другому таймі команди діяли на зустрічних курсах. Гості мали кілька нагод, щоб забити втретє і зняти всі питання щодо долі поєдинку, але займалися марнотратством.

На 72-й хвилині Дмитро Гречишкін у власному карному майданчику необережно зачепив Одарюка. Той упав - це другий пенальті у матчі. В’ячеслав Шарпар із "точки" пробив у кут — 1:2.

Ендшпіль виявився нервовим. Проте ворскляне виглядали приреченими і не навели аргументів, завдяки чому вони мають цей матч не програти.

За два тури до завершенння першої частини чемпіонату ворскляни - сьомі, із примарними шансами на вихід до шістки кращих колективів країни. Це неприємно, адже "на папері" - за складом та сумами у контрактах гравців - полтавці перебувають явно не на своєму місці в таблиці.

Василь Сачко: "Ми програли матч у першому таймі. Діяли несміливо, боязко, програли середину поля, підбирання. Помилився воротар - так команді треба було підтримати його! Пенальті "у роздягальню" - то зайве... Другий тайм ми провели по-іншому. Виявляється, є у нас сили, є характер. Одарюк добре вийшов на заміну, додав команді нових можливостей. Можливо, нам треба починати матч із рахунку, коли ми поступаємося?