08:55 14.11

Ворскляни у контрольному матчі не змогли переграти навіть аматорів

Паузу у футбольному календарі УПЛ, пов'язану з виступами збірних, ворскляни вирішили заповнити спарингом проти четвертої команди чемпіонату Полтавщини - решетилівського "Динамо". Переграти аматорів команді Василя Сачка не вдалося.

Ворскла - Динамо Р - 2:2

Голи: Бартулович 25, Зарічнюк 86 - Гребінюк 66,  Романчук 90-пен.
Ворскла: Шуст, Одарюк, Даллку, Дитятьєв, Сапай, П. Ребенок, Чеснаков, Ткачук, Бартулович, Хльобас, Загорулько; другий тайм: Непогодов, Остапенко, Пилявський, Саків, Мельник, Ткачук, Зарічнюк, Турсунов, Загорулько (Хльобас 65), гравець на перегляді.
Динамо: Швець, Олефір, Ільчиш, І. Ребенок, Колесніченко, Краснопьоров, О. Ротань, Мелащенко (Гребінюк 46), Місяйло (Потапенко 55), Рудик (Ягодовський 46), Манасян (Романчук 46).

Ворскляни у товариському спарингу не впоралися з середняком обласного чемпіонату, склад якого, щоправда, був підсилений футболістами інших аматорських команд Полтавщини. Втім, назвати Олександра Мелащенка, Олега Краснопьорова, Олексія Ротаня, Арсена Манасяна, Олександра Гребінюка, Володимира Олефіра та інших аматорами можна лише де-юре.

Перша реальна загроза воротам "Динамо" виникла після розіграшу кутового на 12-й хвилині. Проте кіпер решетилівської команди впорався з ударом упритул. "Динамо" відповіло небезпечним ударом Місяйла з далекої відстані, Шуст впорався з цим пострілом. Краснопьоров нагадав про себе ще одним дальнім ударом, знову Шуст був готовий. А от в наступному епізоді хороший удар зі штрафного вдався Бартуловичу. Младен підкрутив м'яча у дев'ятку воріт "Динамо" - 1:0. Мав шанс під кінець тайму Хльобас, проте не влучив у ворота із вигідної позиції. Вдалося забити Загорульку, але з офсайду, відповідно, взяття воріт не зарахували, повідомляє прес-служба ворсклян.
Дуже небезпечний момент був на початку другого тайму, коли Зарічнюк вийшов сам на сам із воротарем, і намагаючись перекинути кіпера, влучив у поперечину. "Динамо" відповіло результативно - в одній із атак Гребінюк зміг буквально заштовхати м'яч у ворота - 1:1. Після цього гра пожвавилася. Команди почали грати на зустрічних курсах. Був момент у Зарічнюка, але він не влучив у ворота після навісу з правого флангу. Зрештою у Євгена вийшло забити за 5 хвилин до фінального свистка, коли він підставив ногу під фланговий простріл. Утім, динамівці встигли відігратися. Колишній ворсклянин Вячеслав Потапенко заробив пенальті, а інший екс-ворсклянин Іван Романчук реалізував 11-метровий удар - 2:2.