09:30 21.11

Хижняк упевнено виграв чемпіонат України з боксу

У Харкові завершився чемпіонат України з боксу серед чоловіків, за підсумками якого представники Полтавщини завоювали дві медалі - золоту та срібну.

Чемпіоном України у ваговій категорії до 75 кг став полтавець Олександр Хижняк, який у фінальному поєдинку переміг Дмитра Митрофанова (Чернігівська обл.) за оцінками всіх трьох суддів (3:0).

Протягом місяця Олександр Хижняк здійснив золотий "дубль", ставши чемпіоном України і серед молоді, і серед чоловіків. Це досягнення стало по-справжньому унікальним, адже полтавець перейшов до легшої категорії - до 75 кг. Перед цим - до осені 2016 року - він наполегливо боровся за олімпійську ліцензію в іншій ваговій категорії - до 81 кг.
Ще один представник Полтавщини - Віктор Вихрист із Кременчука став срібним призером чемпіонату України у найважчій ваговій категорії - понад 91 кг. Тут у фінальному поєдинку відбулося протистояння колишніх боксерів зі складу "Українських отаманів", в якому наш земляк у рівному бою програв Ігорю Шевадзуцькому (Дніпропетровська обл.) - 1:2.
За підсумками командного (медального) заліку чемпіонату України збірна Полтавщини посіла четверте місце. А ось у персональному заліку боксери Полтавщини продемонстрували другий результат. У Харкові змагалися четверо боксерів Полтавщини, які набрали у чемпіонаті 10 балів - у середньому на одного боксера - 2,5 переможні бали. За цими персональними здобутками наших земляків випередили лише боксери Хмельницької області (2,6 бали).