10:20 13.12

Хокейна збірна України з кременчужанами Петленком і Шиманським здобула першу перемогу на світовому чемпіонаті

У Будапешті (Угорщина) триває молодіжний чемпіонат світу з хокею серед команд дивізіону 1Б. У своєму другому матчі на турнірі збірна України, з двома гравцями ХК "Кременчук" у складі, перемогла в овертаймі італійців.

Італія - Україна 1:2 ОТ (1:1, 0:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0 — Питшилер (Бернар, Мородер — більш.),03:47. 1:1 — Щербаков (Мостовой, Качан), 14:35. 1:2 — Денискін (Григор’єв, Ординський — більш.), 60:46.
Україна: Петленко (Дяченко). Ординський — Григорьєв, Шпак — Александров, Влад — Горлушко, Матвієнко; Коваленко — Денискін — Рубан, Ворона — Свищев — Мазур, Мостовий — Щербаков — Качан, Алексанян — Лесніков — Ступак, Шиманський.
Італійці відкрили рахунок після вилучення Олександра Горлушка. Після цього українська команда заволоділа ініціативою і до завершення стартової 20-хвилинки зрівняла рахунок. Це Дмитро Щербаков виявився найрозторопнішим на п’ятаку перед воротами суперника.
Розв’язку гри глядачі побачили лише у додатковий час. Перебуваючи у більшості, наша команда кинулася атакувати ворота італійців і Андрієві Денискіну з третьої спроби вдалося пробити воротаря Сімоне Пейті.
Наступну гру на чемпіонаті світу наша молодіжна команда проведе завтра проти збірної Угорщини. Початок матчу о 17:30.