07:30 03.02

Хокейний "Кременчук" переграв "генералів" із футбольним рахунком

2 лютого ХК "Кременчук" із футбольним рахунком 2:0 переміг у Броварах київський клуб "Дженералз". Підопічні Олександра Савицького та Дмитра Підгурського набрали 84 очки після 34 ігор - і лідирують в УХЛ.

У першому періоді кременчужани завдали шаленого тиску на ворота господарів і це принесло їм результат - спочатку на 8-й хвилині Владислав Гаврик закинув шайбу після передач Георгія Кичі і Дмитра Ігнатенка, а на 15-й хвилині захисник Олександр Дегтярьов у меншості кинув в атаку Владислава Лугового, який уміло розібрався з захисниками і воротарем - красивий гол. Це була сьома закинута шайба "Кременчука" в чемпіонаті у меншості - це найкращий показник у лізі.

Після перерви гості знову мали беззаперечну перевагу, але не змогли втілити її в голи. На 26-й хвилині через травму Олега Петрова його замінив у воротах земляків Едуард Захарченко.

У заключній двадцятихвилинці кременчужани знову мали беззаперечну перевагу, але рахунок так і залишився незмінним, незважаючи на величезну перевагу гостей за кидками: 47 -13.

Це сьома суха перемога "Кременчука" у сезоні та 11-та поспіль у чемпіонаті.

Наступний матч ХК "Кременчук" зіграє 4 лютого вдома проти білоцерківського "Білого Барса". Початок поєдинку - 14:00.

Дженералз - Кременчук - 0:2 (0:2; 0:0; 0:0)

Шайби: 0:1 - Гаврик (Кіча, Ігнатенко), 7:19. 0:2 - Луговий (Дегтярьов), 14:33 - мен.
Кременчук: Петров (із 25:37 - Захарченко). Башко - Андрейків, Ісаєнко - Ігнатенко, Романенко - Варивода, Савицький - Дегтярьов. Слиш - Чернишенко - Коренчук, Гаврик - Гніденко - Кіча, Петранговський - Гриценко - Коваленя, Луговий - Бойков - Чорний.