Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

140

Хокейний "Кременчук" розпочав рік із рекордної перемоги

Один із лідерів українського хокею - ХК "Кременчук" - у першому поєдинку нового року вдома, на арені "Айсберг", просто знищив харківський "Витязь", закинувши у ворота суперника 18 шайб! Це новий рекорд сезону!

Фото ХК "Кременчук"

Кременчук – Витязь - 18:1 (5:0, 7:0, 6:1)

Шайби: 1:0 - Гаврик (Кірющенков), 00:50. 2:0 - Чернишенко (Луговий, Чорний), 03:08-біл. 3:0 - Гаврик (Кірющенков, Ігнатенко), 04:13. 4:0 - Гриценко (Коваленя, Варивода), 12:43-біл. 5:0 - Гриценко (Петранговський, Коваленя), 16:32. 6:0 - Романенко, 22:47. 7:0 - Коваленя (Романенко, Гриценко), 26:26. 8:0 - Петранговський (Коваленя), 27:40. 9:0 - Кузьмік (Коренчук, Слиш), 28:27. 10:0 - Варивода (Петранговський, Коваленя), 36:13. 11:0 - Кузьмік (Слиш, Коренчук), 37:08. 12:0 - Чорний (Чернишенко), 37:24. 13:0 - Ігнатенко, 40:40. 14:0 - Гаврик (Кірющенков, Ісаєнко), 46:14. 15:0 - Петранговський, 46:32. 16:0 - Варивода (Гриценко, Коваленя), 46:41. 17:0 - Кузьмік (Коренчук), 49:20. 17:1 - Колядинський (Одноворченко), 50:31. 18:1 - Слиш (Башко), 52:46-біл.
Кременчук: Петленко. Башко – Андрейків, Ігнатенко – Ісаєнко, Варивода – Романенко, Мельников – Савицький. Коренчук – Кузьмік – Слиш, Гаврик – Гніденко – Кірющенков, Петранговський – Гриценко – Коваленя, Луговий – Чернишенко – Чорний.
Витязь: Томашук. Попов – Сальников, Піддубний – Лісін, Гасімов – Качмар. Посєвін – Ханін – Миколенко, Колядинський – Корж – Одноворченко, Олійник – Муртищев – Нестерук, Скребела.

Не встигла секундна стрілка зробити один повний оберт, як підопічні Дмитра Підгурського вже святкували перше взяття воріт у новому році. Автором шайби став Владислав Гаврик. Продовження довелося чекати недовго: вже через дві хвилини ХК "Кременчук" зусиллями Дмитра Чернишенка подвоїв свою перевагу. А ще за хвилину Владислав Гаврик оформив дубль – 3:0. Та на цьому проблеми у дебютанта гостей воротаря Олександра Томашука не скінчилися, а тільки розпочалися. До закінчення першого періоду двома закинутими шайбами відзначився Тимур Гриценко - 5:0.
У дебюті другого періоду "Витязь" отримав подвійну чисельну перевагу – по черзі на лаву для штрафників відправилися двоє гравців кременчужан. Здавалося, що цей подарунок допоможе харків’янам закинути шайбу. Проте гості не лише не змогли засмутити Микиту Петленка, а й примудрилися пропустити від Володимира Романенка. До закінчення періоду "Кременчук" зумів довести свою перевагу до двозначної цифри – 12:0.
На початку третьої двадцятихвилинки стало зрозуміло, що наші земляки націлені на черговий рекорд. Сприяла цьому і скорострільність кременчуцьких хокеїстів. Гаврик, Петранговський та Варивода упродовж двадцяти семи секунд (!) тричі запалювали червоне світло за воротами Томашука. Єдиною прикрістю для господарів у цьому матчі стала пропущена шайба від Колядинського за десять хвилин до закінчення матчу, яка не дозволила Петленку записати до свого активу шат-аут.

Слід відзначити, що у цьому матчі у складі ХК "Кременчук" дебютував гравець збірної України Віталій Андрейків, який розпочинав сезон у складі саратовського "Кристалу". У складі росіян захисник провів 21 гру.

Кременчужани, як і раніше, другі у турнірній таблиці чемпіонату - 66 очок. Попереду - тільки "Донбас" - 75 пунктів та на гру більше, ніж у наших земляків. Уся боротьба за чемпіонство - попереду!