00:36 19.01

Хокейний "Кременчук" у гостях переграв чемпіона країни

Команда Дмитра Підгурського - "Кременчук" - привезла з Дружківки перемогу над чемпіонами України і лідером нинішнього сезону - "Донбасом" - 3:0.

18 січня у Дружківці відбувся центральний матч чергового туру Української хокейної ліги 2016/2017.

Донбас — Кременчук - 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

Шайби: 0:1 Коренчук (Дегтярьов, Чорний), 06:13. 0:2 Коваленя (Гриценко, Дегтярьов), 25:06. 0:3 Чернишенко (Андрейків), 33:16.

Донбас: Царегородцев (Дяченко - з 33:06). Р. Благой — Шафаренко — Німенко, Побєдоносцев — Яковлевс; Нікіфоров — Буценко — Лялька, Хакімов — Кугут; Кочетков — Бондарєв — Захаров, Петрухно — Олексюк; Єгоров — Шаманський — Рамазанов, Толстушко, Мазур.

Кременчук: Захарченко (Петленко). Чернишенко — Кузьмик — Слиш, Башко — Андрейків; Гаврик — Гніденко — Кірющенков, Ісаєнко — Ігнатенко; Петранговський — Гриценко — Коваленя, Романенко — Варивода; Коренчук — Карпенко — Чорний, Мельников — Дегтярьов.

Господарі з перших хвилин гри заволоділи ініціативою. Німенко не реалізував вихід віч-на-віч іх воротарем кременчужан. До речі, варто відзначити блискучу гру Едуарда Захарченка, який провів "сухий" матч. Едуард витягнув усе, що летіло в його бік. Партнери віддячили йому за стійкість голом у ворота чемпіона. На сьомій хвилині з передачі Дегтярьова відзначився кращий бомбардир команди з Полтавщини Ілля Коренчук — 0:1. За такого рахунку команди пішли на першу перерву.

У другому кременчужани двічі на контратаках "ловили" господарів льоду. Коваленя, а згодом Чернишенко довели рахунок до великого - 0:3. Після цього у ворота "Донбасу" встав молодий Богдан Дяченко, а на останню перерву кременчужани пішли у гарному настрої і з комфортною перевагою у рахунку.

У третьому періоді "Кременчук" зосередився на обороні воріт Едуарда Захарченка. І зробив це чудово. Варто зазначити, що до цього поєдинку "Донбас" не програвав 14 (!) матчів поспіль.

Завдяки перемозі кременчужан відстань між суперниками у таблиці скоротилася з шести до трьох очок. Уся боротьба за титул - попереду.

Наступний матч команда Дмитра Підгурського зіграє вдома проти "Кривабасу".