01:23 19.02

Хокейний "Кременчук" у гостях здолав опір "Кривбасу" і продовжує лідирувати

18 лютого у центральному матчі 37-го туру УХЛ наші земляки з ХК "Кременчук" на виїзді здолали "Кривбас" (Кривий Ріг) та залишилися на першому місці в турнірній таблиці регулярної першості.

Кривбас - Кременчук - 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Шайби: 0:1 - Ігнатенко (Гніденко, Ісаєнко), 6:24-більш. 0:2 - Коренчук (Слиш), 35:39. 1:2 - Попов (Савченко, Секирко), 49:05-більш. 1:3 - Кіча (Гніденко, Ігнатенко), 16:50-більш.

Кривбас: Безхлібний (В'язов). Рябенко - Афанасьєв, Білоусов - Декало, Катрич - Александров, А. Люльчук; Попов - Секирко - Савченко, Слюсар - Вал. Алексюк - Міхейонок, Ворона - Максименко - Свищев, Підгурський - Куцевич - Рубан, Коваленко.

Кременчук: Захарченко (Петленко). Башко - Андрейків, Ісаєнко - Ігнатенко, Романенко - Варивода, Мельников - Савицький; Коренчук - Кузьмик - Слиш, Кіча - Гніденко - Кирющенков, Гаврик - Т. Гриценко - Коваленя, Чернишенко - Карпенко - Луговий.

Штраф: 22 - 24.

Кидки: 18 - 24.

Зустріч "Кривбасу" та "Кременчука" мала дуже важливе значення з турнірної точки зору. У порівнянні з минулим туром, гру пропускав поєдинок захисник кременчужан Олександр Дегтярьов, місце якого зайняв Віталій Андрейків. Восьмим захисником у заявці виявився Микита Савицький. В атаці у четвертій трійці замість Дмитра Чорного з'явився Владислав Луговий.

"Кременчук" позначив свою перевагу ще на старті матчу, а перше ж вилучення в складі "Кривбасу" стало результативним. Захисник Дмитро Ігнатенко, опинившись на позиції центрфорварда перед воротами, підставив ключку під пас Артема Гніденка - 0:1.

Майже відразу ж, уже в рівних складах, гості ледь не подвоїли свою перевагу, але в останній момент захисник "Кривбасу" Бєлоусов перехопив шайбу і завадив кинути Кузьмику.

Після перерви суперники по черзі не використали більшість - п'ять на три. При цьому за "Кременчук" в одному з епізодів зіграв каркас воріт. Лише ближче до кінця періоду уболівальники побачили другий гол, і знову в ворота "Кривбасу". Максим Слиш поборовся за воротами, і в своїй манері віддав шикарну передачу на п'ятачок, де Ілля Коренчук зіграв у дотик.

Кінцівку другого періоду і початок третього господарі відіграли в більшості, але знову реалізувати її не змогли. "Кременчук" упевнено контролював хід матчу. Допоки в середині заключного періоду не трапився момент, який міг кардинально змінити хід матчу. У двох поспіль епізодах захисники "Кременчука" здійснили дві однакові помилки. Викидаючи шайбу з зони спочатку Володимир Варивода, а потім Денис Ісаєнко - викинули її за межі майданчика - за що отримали по дві хвилини за затримку гри.

Перше вилучення "Кривбас" реалізував дуже швидко - Микита Попов із передачі Івана Савченка "розстріляв" Захарченка - 1:2. А наступну більшість криворіжці використати не зуміли. Зате Георгій Кіча в більшості з п'ятачка після передачі Артема Гніденка вколотив шайбу під поперечину - 1:3.

Цей гол став останнім у матчі. Навіть знявши воротаря, "Кривбасу" більше не вдалося пробити голкіпера "Кременчука".