21:45 12.01

Хокейний "Кременчук" у гостях здолав опір "Кривбасу"

Перенесений матч 22-го туру чемпіонату країни з хокею між "Кривбасом" та "Кременчуком" приніс перемогу нашим землякам, які скоротили відставання від лідера чемпіонату - "Донбасу".

Кривбас – Кременчук - 2:5 (0:0, 1:2, 1:3)

Шайби: 0:1 - Гаврик (Ігнатенко, Ісаєнко), 21:18. 1:1 - Максименко (Александров, Ворона), 38:27. 1:2 - Кірющенков (Гніденко, Ісаєнко), 39:03. 1:3 - Кірющенков (Гніденко, Гаврик), 42:37. 2:3 - Ворона (Рябенко), 44:31. 2:4 - Башко (Слиш, Кузьмик), 46:36. 2:5 - Петранговський (Романенко, Мельников), 55:27.
Кривбас: Вязовов. Катрич-Александров, Міхійонок - Алексюк- Слюсарь, Білоусов - Декало, Савченко – Секірко - Попов, Афанасьєв - Рябенко, Підгурський – Куцевіч - Коваленко, Горлушко -Рубан, Свіщев – Максименко - Ворона.
Кременчук: Петров (Петленко - з 51:07). Башко – Андрейків, Коренчук – Кузьмик - Слиш, Ігнатенко – Ісаєнко, Гаврик-Гніденко - Кірющенков, Варивода - Романенко, Петранговський – Гриценко - Коваленя, Мельников - Дегтярьов, Луговий – Чернишенко - Чорний.

Перший період перенесеного матчу 22-го туру видався не надто видовищним. Команди створили небагато гольових моментів. Хоча навіть при цьому шайба одного разу побувала у воротах. Наприкінці періоду Олександр Міхійонок вдало зіграв на добиванні - підібрав шайбу на п’ятачку та спочатку ковзаном направив у бік воріт, а далі ключкою додав її у ворота. Однак дотик ключки до шайби виявився майже непомітним. Через це арбітр матчу Максим Урда взяття воріт не зарахував, а відеоповтор рефері не дивився.

Другий період команди відіграли значно активніше. Уже в дебюті другої двадцятихвилинки кременчужанам вдалося відкрити рахунок. Владислав Гаврик переправив шайбу у ворота після сильного кидка від синьої лінії Дениса Ісаєнка. Після пропущеної шайби господарі мали дві чудові нагоди, щоб зрівняти рахунок. Спочатку, граючи у більшості, “Кривбасу” зрівняти рахунок не дозволила чудова гра Олега Петрова, а згодом гравцю криворіжців бракувало влучності. За п’ять хвилин до завершення періоду вихід віч-на-віч із Вязововим не реалізував Владислав Гаврик. Зате суперник свою спробу використав сповна. Екс-гравець харківського “Витязя” Руслан Максименко втік від захисників і відправив шайбу під поперечину – 1:1. На те, щоб повернути собі перевагу нашим землякам знадобилося лише півхвилини. Віталій Кірющенков переправив шайбу у ворота суперника після чудової передачі Артема Гніденка.

На початку заключного періоду гостям удалося збільшити свою перевагу до двох шайб – Віталій Кірющенков влучно кинув у дальній від голкіпера кут – 1:3. За дві хвилини криворізьким хокеїстам вдалося скоротити відставання у рахунку. Після сольного проходу шайбу у ворота Петрова проштовхнув орендований у “Донбасу“ Олексій Ворона. Проте гості досить швидко зуміли повернути собі комфортну перевагу у дві шайби. Андрія Башка господарі залишили самого на своєму “п’ятачку“, за що і були покарані – 2:4. У середині періоду стався кумедний епізод. Арбітр матчу Максим Урда розгледів, що у голкіпера “Кременчука“ Олега Петрова на спині не той номер, який занесений до протоколу. Через це Дмитру Підгурському довелося змінювати голкіпера, а команді грати дві хвилини у меншості. Проте це не допомогло підопічним Олександра Куликова закинути шайбу. Зате наприкінці поєдинку влучним пострілом відзначився Юрій Петранговський, який встановив остаточний рахунок – 2:5.

ХК “Кременчук“ здобув першу виїзну перемогу над “Кривбасом“ у цьому сезоні і в чудовому настрої підходить до головного протистояння регулярної першості - гри проти “Донбасу“, яка відбудеться 18 січня у Дружківці.