14:00 16.02

Хокейний "Кременчук" удома поступився "Донбасу". ВІДЕО

15 лютого хокеїсти з Кременчука на арені "Айсберг" програли "Донбасу" у поєдинку хокейної першості країни. Проте саме наші земляки за однакової кількості набраних із донеччанами очок залишаються лідерами турніру.

Кременчук — Донбас - 4:5 (1:0, 3:4, 0:1)

Шайби: 1:0 — Кірющенков (Кіча), 01:22. 1:1 — Сирей (Кугут, Рамазанов), 20:42. 1:2 — Сирей (Бондарєв), 22:16. 2:2 — Гніденко (Кірющенков), 23:54. 3:2 — Гаврик 30:42. 3:3 — Сирей (Победоносцев більш-2), 31:07. 3:4 — Буценко (менш.), 32:58. 4:4 — Кірющенков (Ігнатенко), 36:40. 4:5 — Шафаренко (Рамазанов більш), 53:36.
Кременчук: Захарченко (Петленко). Коренчук — Кузьмик — Слиш, Башко — Дегтярьов; Кіча — Гніденко — Кірющенков, Ісаєнко — Ігнатенко; Гаврик — Гриценко — Коваленя, Романенко — Варивода; Чернишенко — Карпенко — Чорний, Мельников — Андрейків.
Донбас: Царегородцев (Дяченко). Рамазанов — Шафаренко — Нікіфоров, Сирей — Кугут; Благой — Захаров — Голенков, Яковлевс — Алексюк; Лялька — Буценко — Бабинець, Побєдоносцев — Петрухно, Німенко — Бондарєв — Єгоров, Автаєв — Григорьєв.

Гості до Кременчука приїхали без головного тренера Анатолія Степанищева. При цьому донбасівці підсилилися трьома хокеїстами саме напередодні цього матчу. Вони намагалися заволодіти ініціативою, але вже на другій хвилині наразилися на контрвипад. Кірющенков зблизився з Царегородцевим і легко його переграв — 1:0.  Після пропущеної шайби "Донбас" активніше пішов вперед. Кременчужани здебільшого захищалися, обидві команди багато порушували правила і грали у нерівних складах. Але забити до перерви не змогли.

Другий період  став справжнім гольовим святом. Але не для уболівальників кременчужан - на чотири шайби гостей наші земляки відповіли лише трьома.

Останній період став для "Кременчука" фатальним. Вирішальну шайбу на 54-й хвилині гри закинув Олег Шафаренко, який і приніс "Донбасу" перемогу у матчі.