09:00 14.03

Хокейний "Кременчук" - за крок від фіналу УХЛ

Перемігши і в третьому матчі півфінальної серії столичних "генералів" із великим рахунком, хокеїсти "Кременчука" впритул наблизилися до фіналу чемпіонату країни. Для цього їм потрібно виграти ще один поєдинок серії.

Дженералз — Кременчук — 1:8 (1:4, 0:1, 0:3)

Шайби: 0:1 - Кирющенков (Гніденко) - 04:34. 0:2 - Гаврик (Гриценко, Коваленя) - 12:46. 1:2 - Генералов (Овчинников, Сірченко) - 14:11. 1:3 - Коваленя (Гаврик, Варивода) - 15:28. 1:4 - Гніденко (Ісаєнко, Кирющенков - бол.) - 19:33. 1:5 - Коваленя (Гаврик, Романенко) -    15:44. 1:6 - Кіча (Кирющенков , Артем Гніденко) - 14:50. 1:7 - Карпенко (Луговий - біл.) - 17:17. 1:8 - Мельников (Кирющенков, Гніденко) - 19:18.
Дженералз: Напненко (Любимов). Скрипець, Татаренко, Сірченко, Шпак, Порупа, Бойових, Шапіро; Безуглий, Черненко, Янішевський, Овчинников, Костюк, Генералов, А. Дворнік, М. Дворнік, Шиманський, Поліщук.
Кременчук: Захарченко (Петленко). Башко - Андрейків, Ісаєнко - Мельников, Романенко - Варивода, Дегтярьов - Савицький. Коренчук - Чернишенко - Слиш, Кіча - Гніденко - Кирющенков, Гаврик - Гриценко - Коваленя, Луговий - Карпенко - Бойков.
Кидки: 14 (4+8+2) - 32 (11+ 9+11).
Штраф: 4 - 10.
Рахунок у серії - 0:3.

"Кременчук" розпочав матч дуже впевнено і вже до середини першого періоду закинув три шайби - рахунок на п'ятій хвилині відкрив Віталій Кирющенков, через вісім хвилин Владислав Гаврик устиг на добивання після кидка Тимура Гриценка, а ще через хвилину Антон Бойков переправив шайбу у сітку після кидка Севастіана Карпенка від синьої лінії, проте цей гол не зарахували - Бойков підіграв собі ковзаном. Скасований гол підбадьорив "Дженералз", які тут же відіграли одну шайбу. Гарний сольний прохід вдався Іллі Генералову.

Щастя господарів тривало недовго - через хвилину Ігор Коваленя оформив третій гол гостей, а за 27 секунд до сирени на першу перерву Артем Гніденко довів рахунок до 4:1.

Після перерви Ігор Коваленя оформив дубль, причому з другої поспіль передачі Владислава Гаврика. А у третьому періоді деморалізовані кияни пропустили ще тричі. Велика перемога кременчужан!