10:30 14.11

Хокейний "Кременчук" здобув перемогу у Білій Церкві

Хокейний "Кременчук" здобув виїзну перемогу над аутсайдером чемпіонату білоцерківським "Білим Барсом" і зберіг за собою перше місце в УХЛ.

Поєдинок розпочався за переваги гостей, які зуміли повести в рахунку на сьомій хвилині матчу завдяки шайбі новачка Владислава Гаврика. Відзначимо, що цей гол став першим для Гаврика в формі "Кременчука".
Однак вже через три хвилини Максим Разумов допоміг відзначитися захиснику Павлу Дворецькому, який відновив статус-кво.
Незважаючи на помітну перевагу гостей, наступну шайбу довелося чекати аж до середини другого періоду і знову відзначився Гаврик, який оформив дубль. "Білий Барс" мав непогану можливість знову наздогнати лідера чемпіонату в рахунку, але не реалізував подвійний малий штраф Юрія Петранговського. До цього білоцерківці ще двічі грали в більшості після двох поспіль фолів захисника Володимира Романенка, але також безрезультатно.
Не зумів відзначитися у другому періоді і "Кременчук", що загрожувало команді Дмитра Підгурського потенційними проблемами в третьому періоді. Однак шайба захисника Дмитра Ігнатенка на його початку помітно знизила градус напруги і дозволила гостям відчувати себе набагато впевненіше.
Через п'ять хвилин Олексій Янішевський довів перевагу в рахунку над господарями льоду до трьох шайб, і хоча Максиму Разумову вдалося відіграти один гол, на більше підопічних Костянтина Буценка не вистачило.
"Кременчук" здобув свою четверту поспіль перемогу і продовжує зберігати перше місце в турнірній таблиці УХЛ. Наступний матч земляки проведуть на домашній арені "Айсберг" 16 листопада проти харківського "Витязя". Початок поєдинку - 18:45.

Білий Барс - Кременчук - 2:4 (1:1,0:1,1:2)

Шайби: 0:1 - Гаврик (Гніденко, Кирющенков, 6:19). 1:1 - Дворецький (Разумов, Лєсніков, 9:41). 1:2 - Гаврик (Башко, Кирющенков, 30:14). 1:3 - Ігнатенко (Кирющенков, Ісаєнко, 44:01). 1:4 - Янішевський (Петранговський, 49:42). 2:4 - Разумов (53:42).
Білий Барс: Власенко. Микулко - Ромащенко - Лєсніков, Благой - Логачов, Козієнко - Разумов - Даниленко, Ядловський - Воронін, Поцілуєнко - Ружников - Вінницький, Дворецький - Сухонос, Мілінській - Найдьонов - Сеник, Стоцький - Печерських.
Кременчук: Петленко. Коренчук - Петранговський - Слиш, Башко - Дегтярьов, Гаврик - Гніденко - Кирющенков, Ісаєнко - Ігнатенко, Шиманський - Карпенко - Чорний, Янішевський - Гриценко - Луговий, Романенко - Мельников.