21:15 21.01

Хокейний "Кременчук" здолав опір "Кривбасу"

21 січня у черговому поєдинку УХЛ "Кременчук" на домашній арені "Айсберг" переграв "Кривбас" із Кривого Рогу та продовжує переслідувати лідера регулярної першості - "Донбас".

Кременчук - Кривбас - 3:1 (0:0, 0:0, 3:1)

Шайби: 1:0 - Кузьмік (Слиш, Коренчук), 47:09. 2:0 - Романенко (Гніденко, Варивода), 51:07. 2:1 - Секірко (Савченко, Попов), 54:35. 3:1 - Коренчук (Кузьмік), 56:29.

Кременчук: Захарченко. Башко – Андрейків, Ісаєнко – Ігнатенко, Романенко – Варивода. Чернишенко – Кузьмік – Слиш, Гаврик – Гніденко – Кірющенков, Петранговський – Гриценко – Коваленя, Карпенко – Коренчук – Мельніков.
Кривбас: Безхлібний. Катріч – Олександров, Белоусов – Декало, Рябенко – Афанасьєв, Горлушко. Міхійонок – Вал. Алексюк – Слюсар, Коваленко – Максименко – Ворона, Савченко – Секірко – Попов, Рубан, Куцевич.

Після перемоги над "Донбасом" у минулому турі ХК "Кременчук" до мінімуму скоротив відставання від лідера чемпіонату. Тепер для того, аби здобути перемогу у регулярній першості підопічним Дмитра Підгурського потрібно перемагати в обох очних поєдинках донеччан та не втрачати очок у протистояннях із іншими суперниками.

Натомість "Кривбас" своє завдання на перший етап уже виконав. Підопічні Олександра Кулікова забронювали за собою третю сходинку і, тим самим, можуть спокійно готуватися до матчів плей-офф. Для них кожен поєдинок – це етап підготовки до матчів на виліт.

Як показав звітний поєдинок гості у плей-офф зможуть створити гідну конкуренцію обом лідерам у боротьбі за чемпіонство. Незважаючи на кінцевий результат, перемога кременчужанам далася дуже важко. Команди з перших хвилин показали, що будуть битися за кожну шайбу. Сорок хвилин гри завершилися нулями на табло, хоча обидві команди мали непогані шанси, щоб відкрити рахунок. Особливо слід згадати момент Олександра Міхійонка, який у другому періоді втік на побачення із Захарченком, але не зміг переграти голкіпера кременчужан і національної збірної. Бездоганно діяв у воротах і візаві Едуарда у протилежних воротах – Андрій Безхлібний.

Доля поєдинку була вирішена у заключному періоді. Антигероєм у складі "Кривбасу" став форвард Євген Секірко, який у середині періоду заробив вилучення. Саме ця більшість допомогла кременчужанам відкрити рахунок. Влучним кидком відзначився Сергій Кузьмік. Після закинутої шайби господарі заграли ще активніше. Як наслідок – кременчужанам вдалося подвоїти рахунок. Шайбу до свого активу записав Володимир Романенко. Гості спробувати повернути інтригу у поєдинок, одну шайбу відігравши. Проте перевести гру в овертайм їм не вдалося. Остаточний рахунок встановив кращий бомбардир ХК "Кременчук" Ілля Коренчук, який закинув свою двадцяту шайбу у цьому чемпіонаті.

Тепер на підопічних Дмитра Підгурського чекає ще одна зустріч із лідером чемпіонату – "Донбасом", який завітає до Кременчука 26 січня. У разі перемоги в основний час кременчужани зможуть піднятися на першу сходинку турнірної таблиці.