22:00 08.03

Хокейний "Кременчук" зробив перший крок до фіналу УХЛ

8 березня на льоду арени "Айсберг" відбувся перший півфінальний матч УХЛ, в якому переможець регулярного чемпіонату - ХК "Кременчук" приймав четверту команду за підсумками першості - київський "Дженералз".

Кременчук - Дженералз - 6:2 (1:0; 1:1; 4:1)

Голи: 1:0 — Чернишенко (Коренчук, Слиш, 19:22). 2:0 — Кирющенков (Гаврик, 32:10). 2:1 — Генералов (Костюк, Овчинников, 39:45). 3:1 — Коренчук (Слиш, 44:22). 4:1 — Коренчук (Башко, Слиш, 48:11). 4:2 — Овчинников (Янішевський, Костюк, 48:48). 5:2 — Слиш (Башко, Чернишенко, 50:10). 6:2 — Гаврик (Петранговський, Кирющенков, 55:31).

Кременчук: Захарченко (Петленко). Башко - Андрейків, Ісаєнко - Мельников, Романенко - Варивода, Савицький - Дегтярьов. Слиш - Чернишенко - Коренчук, Гаврик - Гніденко - Кирющенков, Петранговський - Гриценко - Коваленя, Кіча - Карпенко - Бойков.

Дженералз: Напненко (Дорош). Скрипець - Татаренко, Сірченко - Шпак, Порупа - Бойових. Безуглий - Черненко - Янішевський, Овчинников - Костюк - Генералов, А. Дворник - М. Дворник - Шиманський, Поліщук.

Штраф: 8 - 13 (+20)
8 березня 2017 року. Кременчук. СК «Айсберг».

Кременчужани святкували перемогу 6:2 і повели в серії — 1:0. Нагадаємо, що півфінал триватиме до чотирьох перемог однієї з команд.

Саме "генерали" в минулому чемпіонаті України зупинили у півфіналі наших земляків, тому для них це протистояння особливо принципове, вважає офіційний сайт кременчужан.

Напередодні старту в плей-офф "Кременчук" не міг розраховувати через травми на двох ключових гравців - центрфорварда першої трійки Сергія Кузьмика, а також одного з провідних захисників - Дмитра Ігнатенка. Першого в ударній трійці, як і в останньому матчі регулярного чемпіонату з "Білим Барсом", замінив Дмитро Чернишенко, в захисті шанс пограти в плей-офф випав Микиті Савицькому.

"Дженералз" приїхали на перші два виїзних матчі в своєму звичайному складі, який уже за традицією налічував лише три п'ятірки гравців.

"Кременчук", як і належить лідеру, захопив ігрову ініціативу, гості сподівалися на контратаки і надійну гру Євгена Напненка у воротах. Деякий час гостям вдавалося триматися і навіть проводити непогані контрвипади. Але рахунок у матчі відкрили все ж господарі. Ілля Коренчук віддав класну передачу від бортика на п'ятачок, де Дмитро Чернишенко в дотик переправив шайбу у сітку - 1:0.

У другому періоді сценарій гри не змінився, але подвоїти рахунок "Кременчуку" вдалося трохи раніше - в середині періоду. Владислав Гаврик дальнім кидком потурбував воротаря гостей, а Віталій Кирющенков добив шайбу в сітку - 2:0. "Дженералз" вдалося повернути інтригу в поєдинок, пробивши Захарченка за 14 секунд до сирени на другу перерву.

На початку третього періоду гості були навіть близькими до того, щоб зрівняти рахунок. Але клас кременчужан узяв своє - помилками в обороні киян скористалася білоруська зв'язка форвардів. Максим Слиш віддав дві прекрасні передачі на Іллю Коренчука, який двічі чітко реалізував виходи сам-на-сам із Напненком.

Ці голи і зняли всі питання про переможця зустрічі. "Кременчук" став діяти розкуто, створюючи момент за моментом. "Дженералз" теж не відсиджувалися в захисті і навіть закинули одну шайбу - відзначився Олексій Овчинников. Але майже відразу ж підопічні Олександра Сеуканда пропустили ще двічі - спочатку до трьох гольових передач додав закинуту шайбу Максим Слиш, а через деякий час найспритнішим біля воріт суперника виявився Владислав Гаврик - 6:2.

Другий матч серії суперники зіграють 10 березня о 18:45 також у Кременчуці, після чого переїдуть у Бровари. 9-го березня в Дружківці стартує друга півфінальна серія плей-офф між "Донбасом" і "Кривбасом".