ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

1766


Ямкового ремонту автошляхів на Полтавщині​ більше не буде

Відтепер на Полтавщині запровадили нову технологію ремонту автомагістралей - так званими дорожними картами.

Ямкового ремонту автошляхів на Полтавщині​ більше не буде, адже нова технологія  ремонту  "дорожними картами" тримається набагато довше і краще.

Про це, зокрема, повідомив губернатор Полтавської області на робочій зустрічі з питань реконструкції траси М-03 "Київ − Харків − Довжанський"  премєру Володимиру Гройсману.

Ми вирішили відмовитись від ямкового ремонту автошляхів, оскільки він не виправдовує тих коштів, які на нього витрачаються. Замість цього ми вирішили застосовувати капітальний ремонт. Робимо картами - ділянками від 0.3 до 2 км. Ми з початку року працюємо за цією технологією, і ямковий ремонт зараз застосовують лише територіальні громади за власні кошти,

- зазначив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Володимир Гройсман позитивно відреагував на цю інформацію. 

Загалом, проект капремонт автомагістралі М-03 передбачає будівництво близько 19,7 км автомобільної дороги І-ї категорії та ремонт штучних споруд  пішоходних переходів, шляхопроводів, штучних тунелей.
 Крім того, заплановано будівництво декількох транспортних розв'язок зі штучним освітленням, перевлаштування мереж газо- та електропостачання, систем телекомунікацій та допоміжних споруд

Орієнтовна дата закінчення будівництва − 2019 рік.

дороги, ремонт, карти, Валерій Головко

За темою:

  • Гройсман інспектує дороги Полтавщини
  • Топ-5 за тиждень :