ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

211


З Полтавщини незаконно експортували сільгосппродукцію на мільйони гривень

У Полтаві співробітники податкової міліції викрили посадових осіб сільськогосподарського підприємства, які ухилилися від сплати податків при експорті сільгосппродукції.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Виявилося, що підприємство здійснює експорт кукурудзи третього класу на адресу компанії-нерезидента в Сполучене Королівство, Лівію, Нідерланди та Італію. Усього було експортовано понад 32 тисячі тонн кукурудзи на 114 мільйонів гривень.

При цьому в офіційні документи - митні декларації, податкові декларації з податку на прибуток і на додану вартість, накладні - вносилися завідомо неправдиві відомості про джерела походження сільськогосподарської продукції.

Як показала перевірка, вона закуповувалася за готівку у сільгоспвиробників Полтавської та інших областей України без відображення операцій в бухгалтерському та податковому обліках. Надалі вона перевозилася на склади в Миколаєві, де зберігалася на терміналах двох компаній для подальшого відвантаження на адресу підприємства-нерезидента та отримання неправомірної вигоди в розмірі незаконно застосованої нульової ставки податку на додану вартість.

У результаті проведених п'яти обшуків було виявлено та вилучено майже дві тисячі тонн кукурудзи фактурною вартістю майже 6,9 мільйона гривень, а також документи бухгалтерського та складського обліків, що підтверджують факти зберігання та експорту кукурудзи.

Крім того, накладено арешти на 12 розрахункових рахунків підприємства-експортера, відкриті в п'яти банках, а також на вилучену сільгосппродукцію.

податки, порушення, податкова

За темою:

  • Понад 1.3 мільярда за чотири місяці: полтавці сплатили податки до бюджетів
  • На Полтавщині подали близько 33 тисяч декларацій
  • Більшість депутатів міськради так і не прийшли на бюджетну комісію
  • Топ-5 за тиждень :