ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

218


За місяць волонтери зібрали понад 400 кг одягу і речей для нужденних

Співробітники БО "Світло Надії" звітували про підсумки першого місяця ініціативи "ОдежиНА". За словами громадських діячів, вони зібрали для безхатченків та нужденних близько 400 кг одягу і речей.

Результати перевершили всі наші очікування. За місяць, по нашим підрахункам, ми зібрали близько 400 кг речей, поганих речей не було. Вивантаження проходило кілька разів за тиждень, всього за цей місяць - 21 раз. Серед речей, які найбільше запам’ятались – сумка, до якої скотчем був приклеєний папірець "Дякую, що допомагаєте". Була дерев’яна коробка, така, як раніше пересилали посилки, з ретельно запакованим посудом – чашками, ополониками. Також зустрічалась косметика, взуття. Один чоловік старшого віку - він "дитина війни" за статусом - приніс речі легкі, а на обмін отримав зимовий одяг. Найбільше за цей місяць принесли дитячого одягу та теплих речей – светрів, курток. Дитячий інтернат Лохвиці дав запит на речі для дітей 7-14 років, і ми за чотири дні зібрали велику кількість речей. Потім АТОвці, які підтримують цей інтернат, забрали речі і самі відвезли їх дітям. Ми отримали документальне підтвердження

– розповіла Олена Чикурова, керівник Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі.

Зібраний одяг отримали клієнти центру адаптації, пацієнти психіатричної лікарні, люди, які звільняються з місць позбавлення волі. Речі, непридатні для вживання, передані волонтерам, які плетуть маскувальні сітки – в Полтавську філармонію та до підрозділу Полтавського Батальйону Небайдужих

- додала керівник відділу інформації і комунікації Крістіна Криженко.

Зважаючи на великий обсяг речей, волонтери домовилися зберігати їх у Свято-Успенському кафедральному соборі Полтави. Із сортуванням мають допомогти волонтери Полтавського Батальйону Небайдужих. Найближчим часом активісти планують встановлення ще мінімум трьох нових контейнерів – по одному в найбільших районах міста.

Ініціатива зі збору речей діє вже в деяких містах України. Полтава стала сьомим містом, де започатковано збір одягу в громадських місцях.

допомога, одежина, речі

За темою:

  • У Полтаві відкриють кризовий центр для жінок
  • У Полтаві безкоштовно годують бездомних
  • Дітей загиблих і поранених АТОвців відправили до Туреччини
  • Топ-5 за тиждень :