ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

144


За вбивство односельця 19-річного жителя Козельщинського району засудили до 11 років

Вироком Комсомольського міського суду зловмисника, який убив та викрав майно свого односельця, засуджено до 11 років позбавлення волі.

Працівники відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування злочинів проти життя та здоров’я особи прокуратури Полтавської області підтримали державне обвинувачення в суді  щодо жителя Козельщинського району.

Вироком Комсомольського міського суду зловмисника, який убив та викрав майно свого односельця, засуджено до 11 років позбавлення волі. Про це повідомив прокурор вищезгаданого відділу Володимир Живило.

Зазначену особу засуджено ч.1 ст.115 (умисне вбивство) та ч.1 ст.185 (крадіжка) КК України. Проте обвинувачений не згоден із вироком суду і оскаржив його до вищої інстанції

- сказав прокурор.

Наприкінці листопада 2016 року після спільного розпиття спиртного 19-річний чоловік завдав своєму 42-річному односельцю не менше 17 ударів кулаком та дерев’яною палицею. А коли потерпілий впав на землю, він вдарив його 13 разів ще й лопатою. Після цього молодик дістав із кишені вже мертвого односельця 20 гривень та мобільний телефон, вартість якого понад 1,5 тисячі грн.

прокуратура, вирок, убивство

За темою:

  • На Полтавщині викрили конвертцентр із обігом у понад сто мільйонів
  • Через суд вимагають повернути борги полтавських орендарів землі
  • У кременчуцькій колонії стався кривавий бунт
  • Топ-5 за тиждень :