ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

907


Засновника ФК "Ворскла" варто шукати на Кіпрі

Ми звикли бачити в якості господаря ФК "Ворскла" його почесного президента Костянтина Жеваго. Проте, виявляється, полтавський клуб йому формально (за документами) взагалі не належить.

Василь Сачко та його футболісти чекають на зароблене

Портал "Футбол 24" наводить інформацію про клуби української Прем’єр-ліги станом на листопад 2016 року – щодо засновників, справжніх власників, керівників та розмір статутного капіталу. Звісно, нас зацікавила ситуація з полтавським представником у вищому футбольному ешелоні країни.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Футбольний клуб "Ворскла".
Розмір статутного капіталу - 5 000 000 грн.

Уповноважена особа - Лисак Олег Вікторович – керівник, підписант (з 12.09.2016, виконуючий обов'язки генерального директора).

Перелік засновників юридичної особи:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Феррекспо" (100%); розмір внеску до статутного фонду: 5 000 000 грн.; кінцеві бенефіціарні власники: Деметра Косма Ігл (Кіпр), Шалаєв Едуард Дмитрович.

Ми звикли бачити в якості головного спікера клубу почесного президента "Ворскли" Костянтина Жеваго. Виявляється, полтавський клуб йому формально (за документами) взагалі не належить.

Засновник клубу – ТОВ "Феррекспо", співвласниками якого є українець Едуард Шалаєв і Деметра Косма Ігл (Demetra Cosma Eagle) з Кіпру. Крім того, Едуарду Шалаєву належать й інші бізнеси, які ми звикли асоціювати з персоною Костянтина Жеваго - олігарха, нардепа та футбольного мецената.

Як відомо, біло-зелені давно не отримують зарплату у повному обсязі.

Варто, звичайно, говорити про проблеми у "Ворсклі", де, за чутками, заборгованість із зарплати сягнула восьми місяців. Але я підкреслюю, "за чутками". Тому що офіційних звернень від гравців і співробітників полтавського клубу в інстанції ФФУ не надходило, отже, вони сподіваються все-таки вирішити ситуацію на місці 
– сказав президент УПЛ Володимир Генінсон кореспонденту журналу "Футбол".

26 листопада ворскляни проведуть черговий календарний матч чемпіонату країни - у Дніпрі проти "Сталі".

спорт, футбол, бізнес, Кіпр, власність, Жеваго

За темою:

  • ФК "Полтава" виставив на трансфер Зеленевича та Парамонова
  • "Ворскла" відсвяткувала ювілей "бронзового" сезону. ФОТО, ВІДЕО
  • "Гірник-Спорт" випереджає ФК "Полтава" на три очки за тур до фінішу першої ліги
  • Топ-5 за тиждень :