ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

499


Заступник Мамая задекларував 1,2 мільйона гривень готівки та "Lexus" за 1,5 мільйона

Заступник полтавського міського голови Олексій Чепурко задекларував "Lexus LX-570" за 1,44 мільйона гривень та 1,2 мільйона гривень готівки.

Фото rada-poltava.gov.ua

У е-декларації заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексія Чепурка вказано, що посадовець не має власного житла, але з 2008 року він володіє земельною ділянкою у Розсошенцях під Полтавою загальною площею 1 186 квадратних метрів.

Варто відзначити, що у розділі "Сім’я" Олексій Чепурко зазначив, що має двох дочок, але не вказав відомостей про дружину.

Задекларував Олексій Чепурко легковий автомобіль марки "Lexus LX-570", 2013 року випуску. Згідно з документом, у власності посадовця даний транспортний засіб - із 2 червня минулого року, а вартість авто на дату набуття становить 1,44 мільйона гривень.

Задекларував заступник мера 25% від загального капіталу ТОВ "ВКФ АКТЕОН", вартість капіталу у грошовому вираженні становить 1 мільйон 755 тисяч 125 гривень. У 2015 році Олексій Чепурко отримав у даній компанії 65 тисяч гривень заробітної плати.

Одна з доньок посадовця отримала в 2015 році 149 тисяч гривень доходу від відчуження рухомого майна.

У розділі "Грошові активи" Олексій Чепурко вказав, що є власником 1 мільйону 200 тисяч гривень готівки. На банківських рахунках він має 5 697 доларів США. Зазначив у документі посадовець і кошти, позичені третім особам - 120 тисяч доларів.

Задекларував Олексій Чепурко і своє членство у двох громадських об’єднаннях - "Молодіжний простір" та "Рідне місто, рідний край".

декларація, статки, гроші, Олексій Чепурко

За темою:

  • Багатії та злидні Полтавської міськради
  • За підсумками деклараційної кампанії у Полтаві 38 мільйонерів
  • На Полтавщині подали близько 33 тисяч декларацій
  • Топ-5 за тиждень :