ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

551


Засуджений екс-працівник СБУ втік із колонії під Полтавою

Засуджений за розбій екс-працівник СБУ втік із колонії під Полтавою. Можливо, щоб доглядати за мамою, яка живе в Криму.

Вчора, 19 травня 2017 року з Крюківської виправної колонії № 29 Полтавського району втік Дмитро Нерченко – колишній капітан СБУ, який відбував покарання за розбій, крадіжку автомобілів та спробу втечі із в’язниці.

35-річний Нерченко був переведений у колонію в Крюкове Полтавського району з Менської виправної колонії Чернігівської області. На момент втечі він уже відбув 7 із 10 років покарання і до останнього часу сподівався домогтися умовно-дострокового звільнення (УДЗ), яке мало настати лише через півтора місяці. Однак, як нам стало відомо, у нього трапився конфлікт із прокуратурою, через який УДЗ скоріше за все, просто не відбулося б.

У нас колонія мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання. Засуджені не знаходяться не під охороною, а під наглядом. Їх перевіряє молодший інспектор раз на дві години. Собак та автоматів у нас немає. Дмитро Нерченко працював фуражиром на молочно-товарній фермі. Зранку вийшов на роботу, щоб роздавати їжу коровам. Та замість цього знявся і пішов

 — розповів подробиці втечі Сергій Довженко, начальник Крюківської виправної колонії №29.

Дружина засудженого до недавнього часу проживала неподалік — у селі Божківському, але поїхала місяць тому. Відомо, що Дмитро Нерченко звертався до прокуратури, аби йому дозволили піти у відпустку, оскільки нібито він хотів доглянути хвору матір, однак отримав відмову.

Як повідомив відділ комунікації обласної Нацполіції, для затримання втікача введений у дію план "Перехват". Перекрито всі виїзди і в’їзди до міста, передбачена перевірка транспортних засобів. Усім працівникам поліції надали фото Дмитра Нерченка.

Сам засуджений родом із Феодосії. В Криму наразі проживає його матір, яку він хотів відвідати раніше.

кримінал, колонія, поліція, СБУ, Крим, безпека

За темою:

  • Миргородець захищав дівчину від нападників і опинився в реанімації
  • У Полтаві затримали групу молодих злодіїв
  • Патрульні спіймали компанію, яка підозрюється у нічному пограбуванні
  • Топ-5 за тиждень :