ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

524


Земельна комісія міськради не підтримала будівництво житлового будинку поряд із Кадетським корпусом

Проект дозволу на будівництво по вулиці Соборності, 42-в п’ятиповерхового багатоквартирного будинку, внесений полтавським міськвикономом, не знайшов підтримки у представників земельної комісії.

15 червня 2017 року в міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування. Одним із питань, які розглядали депутати - про надання згоди на розміщення багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Соборності, 42-в.

Забудувати простір у 1668 кв.м. пропонує приватна комерційна фірма "Мальва". Проект представляв депутатам міськвиконком в особі начальника управління містобудування і архітектури Миколи Шевельова. Депутат від ВО "Свобода" Вадим Ямщиков розкритикували дану ініціативу, вважаючи, що центр міста і так захарщений.

На комісії з містобудування рішення не було підтримано. Ця частина міста перенапружена будівництвом. Там уже споруджено два будинки і будується третій. Ми спаплюжимо весь ансамбль архітектурних пам’яток

 — обурювався Вадим Ямщиков.

Натомість, депутат від "Совісті України" Володимир Медяник активно захищав проект. На його думку, тут дотримані всі будівельні норми, а висота п’ятиповерхового будинку не перевищуватиме ансамбль Круглої площі. Секретарю міської ради Оксані Деркач (фракція "Рідне Місто") сподобалося, що у проекті передбачена парковка.

У нас у центрі міста немає підземних паркінгів. Ті будинки, які будуються з підземним паркінгом – це позитив

 — зазначила Оксана Деркач.

Після процедури голосування виник конфлікт між Вадимом Ямщиковим і головою комісії Володимиром Корчакою (фракція "Блок Петра Порошенка"). Депутат вимагав оголосити результати, а голова комісії відповідав, що це можна буде подивитися в протоколі. Врешті-решт він повідомив, що рішення не прийнято. За проголосували три депутати, проти – один, інші двоє утрималися.

Таким чином, земельній комісії забракло всього одного голосу, щоб рекомендувати винести на сесію згоду на будівництво по вулиці Соборності, 42-в.

будівництво, комісія, міськвиконком, проект

За темою:

  • Турки збудують на Хорольщині об'їзну дорогу
  • Міськрада не дала згоду на нові скандальні забудови. ФОТО
  • Під Полтавою обіцяють добудувати протитуберкульозний диспансер
  • Топ-5 за тиждень :