ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

102


Жінка, яка залишила шестимісячного сина в коридорі лікарні, засуджена

Київський районний суд Полтави за грабіж, вчинений повторно, засудив жительку Полтавського району, яка заволоділа золотими сережками 7-річної дівчинки.

Вирок суду - позбавлення волі на п'ять років. Про це повідомив прокурор Полтавської місцевої прокуратури Євген Коваль, який підтримував державне обвинувачення в суді. Вирок суду першої інстанції поки що не набув законної чинності.

Нагадаємо, 26-річна неодноразово судима громадянка 3 січня 2017 року, помітивши на дитячому майданчику двох малолітніх дівчат, ввела одну з них в оману та заволоділа двома золотими сережками з фіанітами, які в подальшому здала в ломбард.

Під час досудового розслідування було встановлено, що саме ця жінка 20 січня 2017 року залишила свого шестимісячного сина у коридорі Полтавської міської дитячої лікарні.

За інформацією прокурора, наразі представники служби у справах дітей Полтавської районної державної адміністрації звернулися до Полтавського районного суду з позовом про позбавлення горе-матері батьківських прав. До вирішення зазначеного питання за розпорядженням голови Полтавської райдержадміністрації хлопчик перебуває у Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку дитини.

вирок, прокуратура

За темою:

  • Членів злочинної групи, котрі вчинили низку розбоїв, засудили
  • Полтавець, який до смерті забив рідну матір, отримав 9 років в’язниці
  • Апеляційний суд Полтавщини скасував покарання з випробуванням грабіжнику з Горішніх Плавнів
  • Топ-5 за тиждень :