18:30 20.03

Жіноча команда ПЗМС легко здобула путівку до півфіналу Кубка країни з футзалу

19 березня у матчі 1/4 фіналу Кубка України з футзалу серед жіночих команд дівчата з ПЗМС у Луцьку "відвантажили" господаркам майданчика 11 м'ячів!

Легіон (Луцьк) - ПЗМС - 1:11

Голи: Сардачук 22 - Єрмоленко 8, 23, 28, Пушенко 14, 20, 40, Мочалова 17, Деркач 20-пен., Гавриш 20, 24, Бабенко 39-дабл-пен.
ПЗМС: Тетяна Івасенко - Таїсія Бабенко, Юлія Дударчук, Валерія Єрмоленко (к), Маргарита Мочалова; Марина Пушенко, Ірина Гавриш, Альона Деркач, Євгенія Шаповал.

У кубковому чвертьфіналі у Луцьку полтавки не мали жодних проблем у грі з представником першої ліги. Єрмоленко та Пушенко відзначилися хет-триками. А цікавинкою матчу стало те, що на останній хвилині першого тайму полтавки забили тричі!

Результати інших чвертьфіналів (із одного матчу):
КДЮСШ-8 (Харків) – Злагода (Дніпро) – 4:5
СумДУ (Суми) – Тесла (Харків) – 2:5
AFC 5G (Київ) – ІМС-НУХТ (Київ) – 1:9

Жеребкування півфінальної стадії Кубка України серед жіночих команд відбудеться 21 березня у столичному Будинку футболу.

До речі, ПЗМС - не єдиний представник Полтавщини у цьому кубковому розіграші - в 1/8 фіналу клуб КДЮСШ-8 (Харків) переграв за сумою двох матчів команду "Кременчужанка" - 5:0 та 8:0. Колектив із Кременчука припинив боротьбу після першого ж етапу, проте має важливий досвід гри на такому рівні.