14:42 21.01

Жіноча "Полтава" виграла два чергових матчі баскетбольної першості країни

У Полтаві відбулися матчі чергового туру першості країни з баскетболу серед жіночих команд вищої ліги. БК "Полтава" двічі приймав львівську "Політехніку" і здобув дві перемоги.

Баскетболістки з Полтави, які крокують серед лідерів турніру, впевнено виграли обидва поєдинки - вчорашніій та сьогодняшній.
БК Полтава — Політехніка - 88:50 (24:13, 17:16, 27:10, 20:11)
20 січня. Полтава. СК ПНПУ.
Полтава: Заболотня, Кошляк, Приходько, Пазюк, Ябурова — Шейнерт, Бреславець, Волощук, Кириченко, Колесник.

Старт першого матчу пройшов у рівній боротьбі і лише під завісу першої чверті підопічні Анатолія Ніщіменка довели свою перевагу до 11 очок — 24:13. Друга чверть також була рівною, а вирішилася доля гри у третій чверті, яку полтавки виграли з різницею у 17 очок.

БК Полтава — Політехніка -66:45 (22:11, 19:11, 15:13, 10:10)
21 січня. Полтава. СК ПНПУ.
Полтава: Заболотня, Волощук, Кириченко, Пазюк, Ябурова — Шейнерт, Бреславець, Кошляк.

Другого дня господарки все вирішили вже у першій половині матчу. Точні триочкові кидки, вдала гра на перехопленнях та швидкі атаки - все у полтавок виходило доволі якісно. Друга половина гри дозволила полтавкам трхи поекспериментувати зі складом.

Турнірне становище команд і статистика - тут.