ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 16.12


Зірки світового балету завітають до Полтави з прем'єрою

Найкрасивіша балетна пара Європи – Катерина Кухар та Олександр Стоянов у Полтаві представлять балетну постановку "Ромео і Джульєтти" у рамках великого всеукраїнського туру.

"For never was a story of more woe than this of Juliet and her Romeo"

Вперше в Україні — прем'єра світового балету "Ромео та Джульєтта" за трагедією Вільяма Шекспіра. Балет на дві дії. У головних ролях найкрасивіша балетна пара Європи – Катерина Кухар та Олександр Стоянов, які вперше представлять балетну постановку у великому всеукраїнському турі.

Композитор – Сергій Прокоф'єв.

Хореографія та постановка Валерія Ковтуна.

Сюжет балету розгортається за часів Відродження на тлі життєрадісних вулиць італійського міста Верони. Жвавою та артистичною музикою протистоять напружені драматичні епізоди, пов'язані з кровною ворожнечею та лютою ненавистю сімей Монтеккі та Капулетті. В атмосфері цього протистояння зароджується щире і поетичне кохання юних Ромео і Джульєтти, що належать до двох протилежних ворогуючих сімейств. Цьому коханню судилося стати уособленням душевної краси та людяності, яке змушене трагічно загинути під гнітом жорстких соціальних умов.

"Ромео і Джульєтту" у виконанні Олександра Стоянова та невагомої Катерини Кухар називають гімном кохання шекспірівських героїв.

Виконавці про балет

Олександр Стоянов: "Свою прем'єру Ромео я танцював із балериною, в яку закоханий. Вона стала моєю дружиною. Тому грати на сцені мені не доводилося і не доводиться до цього дня".

Катерина Кухар: "Партія Джульєтти дуже складна. Необхідно показати не лише юність і закоханість героїні, а й її внутрішню силу, характер. Погодьтеся, піти проти волі батьків, а потім ухвалити рішення не жити без коханого — на це здатна лише дівчина з дуже сильним характером. Мені запропонували готувати партію Джульєтти в дуже складний для мене період після того, як я пережила особисте горе. І я дуже вдячна за можливість, тому що робота над балетом повернула мене до життя".

18 лютого 2022 року. Полтава. «Листопад».

Квитки - 250-810 грн.

культура, мистецтво, балет, анонс, прем'єра

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.