19:00 03.10

"Олімпія" програла перший матч 1/8 фіналу аматорського Кубка України з футболу. ФОТО

Сьогодні у Вовчанську відбувся перший матч 1/8 фіналу Кубка країни з футболу серед аматорських команд, в якому представник Полтавщини - "Олімпія" (Савинці) - програв лідеру чемпіонату Харківщини.

Вовчанськ — Олімпія — 3:1

Голи: Батусов 16, Без'язичний 55, Пьєр Ньомб 89 — Субочев 5.

Команда Олександра Кулика відкрила рахунок зі стандарту — відзначився Віталій Субочев. Проте господарі швидко відігралися зусиллями екс-футболіста ФК "Полтава" Дмитра Батусова. 1:1 після першого тайму.

А після перерви ще двічі забили господарі, які наразі впевнено лідирують у чемпіонаті Харківської області під орудою наставника Андрія Березовчука.

Матч-відповідь відбудеться 10 жовтня у Миргороді.