ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 31.03


Луганський грабіжник проведе на Полтавщині за ґратами більше 7 років

Укотре звільнившись із колонії, 43-річний житель м. Алчевськ Луганської області приїхав на Полтавщину. Мешкав у Лубнах без реєстрації, ніде не працював.

 У жовтні 2017 року він ішов до ринкової площі, дорогою примітив незнайомку. Наблизився і ривком вихопив у жінки сумку, в якій знаходилися паспорт, 130 грн  та косметика, розповідає подробиці справи прокурор відділу прокуратури Полтавської області Валентина Кармазина.

Аналогічний злочин він вчинив у грудні неподалік автозаправної станції.

Наздогнавши перехожу, зловмисник запитав у спину: «У вас не будет спичек?»

Коли жінка обернулася, щоб відповісти, він штовхнув її, а побачивши, що вона впала на землю, почав бити і виривати сумку зі словами: «Отдай сюда».

Цього разу «здобиччю» нападника стала парасолька, гаманець із 8 грн, три банківські картки, з яких він згодом зняв 110 грн., а також мобільний телефон, який витягнув із кишені куртки потерпілої, - зазначила прокурор.

Затримали громадянина через кілька днів.

Лубенський міськрайонний суд засудив його до 7 років 4 місяців позбавлення волі за ч. 2 ст. 186 (грабіж, вчинений повторно) та ч. 2 ст. 187 (розбій, поєднаний із застосуванням насильства, небезпечного для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений особою, яка раніше вчинила розбій) КК України.

Лубенський міськрайонний суд покарання

За темою:

  • "Шерше ля фам": на Полтавщині судитимуть вбивцю
  • Прокуратура хоче через суд повернути лубенський завод до державної власності 
  • Суд оштрафував двох колишніх поліцейських 
  • Топ-5 за тиждень :