ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 04.08


На Полтавщині стартував проект "Я не боюсь"

Управління патрульної поліції в Полтавській області розпочинає реалізацію проекту "Я не боюсь", який спрямований на вирішення проблем, пов’язаних з насильством щодо дітей та жінок.

 

У нашому суспільстві проблема насильства – одна з найактуальніших, замовчування якої призводить до трагічних наслідків. Дуже часто жертви побутового насилля чи постраждалі від нападів на вулиці бояться комусь розповісти про лихо, яке з ними сталося, повідомляє патрульна поліція Полтавської області на своїй сторінці у Фейсбук.

Вони звинувачують себе, бояться бути не почутими в суспільстві, сподіваються на те, що ситуація врегулюється самостійно. Але основою такої поведінки є незнання того, як потрібно діяти в подібних ситуаціях, як реагувати, та, навіть, як не допустити прояву насильства відносно себе

– йдеться у повідомленні.

Проект націлений на роботу не тільки з жінками, а й з дітьми, оскільки діти завжди переймають модель поведінки батьків, відкладають у пам’яті як позитивні, так і негативні моменти свого дитинства. Крім того, кількість дітей, які стали жертвами насилля є достатньо великою.

Якщо ви хочете дізнатися, як вберегтися від насильства, як навчити себе та свою дитину захищатися у подібній ситуації, куди повідомляти і як діяти, якщо сталося лихо – ми запрошуємо вас на наші заняття

– йдеться у дописі.

Також на заняття розкажуть:

  • до чого призводить замовчування проблем насильства;
  • психологічні аспекти насильства;
  • межі необхідної самооборони;
  • як діяти, коли на вас напав зловмисник на вулиці (для дорослих та дітей).

Також кожне заняття включає в себе практичний курс самозахисту для жінок та дітей під час нападу, які проводитимуть керівники силових підрозділів управління патрульної поліції в Полтавській області, сертифіковані інструктори та тренер з єдиноборств.

Курс включає в себе чотири заняття, які проводитимуться по суботах у приміщенні спорткомплексу ГУНП в Полтавській області ( за адресою м. Полтава, вул. Пушкіна 83) з 9 до 10 години ранку. Перше заняття відбудеться 10 серпня о 9.00.

Зареєструватися для участі можна за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfZTQqc3ammgd7J9K…/viewform .

проект, проект насильства, жінки, патрульні

За темою:

  • Судитимуть полтавця, який з погрозами заволодів чужим майном
  • Полтавців запрошують долучитись до всеукраїнської акції проти насильства
  • На Полтавщині поліцейські розповіли школярам, як вберегтися від домашнього насильства
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.