ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 12.02


На Полтавщині з’явилося енергоощадне вуличне освітлення

На Полтавщині міняють вуличне освітлення на енергоощадне. Так, триває реконструкція об’єктів соціальної інфраструктури у Миргородському та Семенівському районах, а також у містах Кременчук та Миргород.

Зокрема, сучасне вуличне освітлення на сонячних батареях встановлено в паркових зонах села Великі Сорочинці Миргородського району, повідомляє ДАБІ.

А у місцевій Степанівській школі на вул. Миру, 37 Семенівського району здійснено реконструкцію автономної твердопаливної котельні із заміною котлів.

У той же час, у спеціалізованій школі № 5 Миргородської міської ради на вул. Івана Білика, 4 капітально відремонтовано спортивний зал та роздягальні.

Крім того, в регіоні за останній місяць розпочато модернізацію об’єктів медичного, спортивного та культурного призначення. Так, у Полтаві триває термосанація комунального закладу "Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни" на вул. Миколи Дмітрієва, 5.

У селі Омельник Кременчуцького району планується капітальний ремонт першого поверху культурно-спортивного комплексу "Дивограй" Омельницької ОТГ за адресою: вулиця Центральна, 67.

У селі Чутівка Оржицького району стартувала реконструкція спортивного майданчика для міні-футболу, а у селі Абрамівка Машівського району – будівництво вуличного електроосвітлення від КТП-299. 

Загалом, Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області в січні 2018 року зареєстровано 415 документів дозвільного характеру.Серед них – 174 повідомлення про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, 212 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації, 3 дозволи та 26 сертифікатів. 
інфраструктура, благоустрій, освітлення, енергозаощадження

За темою:

  • Лише два райони Полтавщини не мають проблем із інтернетом
  • Полтавський аеропорт віддали державі. Але не весь
  • Полтавський аеропорт планують віддати державі
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.