ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:05 23.12


Обласна рада хоче продати «Планету»

На думку першого заступника голови Полтавської обласної ради Євгенія Холода, держмайну потрібний більш ефективний власник.

 

Облрада володіє десятками комунальних об’єктів як в Полтаві, так і в різних районах області. Стратегічним із них є лише Полтавський аеропорт, який наразі практично не експлуатується за цільовим призначенням, але на погашення боргів якого обласні депутати щороку виділяють значні кошти. Всі інші будівлі потребують продажу – зазначив Євгеній Холод, відповідаючи на запитання журналістів під час своєї першої прес-конференції. Яскравим прикладом є комунальний магазин «Планета», який знаходиться в центрі Полтави, біля палацу дозвілля «Листопад». За даними чиновника, середній щомісячний виторг там лише близько 4 тис. грн. Натомість витрати по зарплаті та оплата за комунальні платежі становить значно більшу суму, через що об’єкт у боргах, як у шовках.

- Це не бізнес, так діло не робиться, - вважає перший заступник голови Полтавської обласної ради – у минулому успішний власник ТОВ «Кременчуцька торгова гільдія».

Найкращим виходом із ситуації було б звільнення керівника закладу та продаж будівлі, вважає Євгеній Холод. У крайньому випадку – враховуючи нинішні ціни на нерухомість – здача в оренду.

- Може, політично й неправильно щось кажу, але я рахую кошти, - підкреслив Євгеній Холод.

Нагадаємо, новоспечений чиновник житиме на зарплату приблизно у 10 тис. грн., знімаючи при цьому номер в одному з готелів Полтави. http://poltava365.com/index.php?id=229

 

Анна СОЛТОВСЬКА


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.