ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 14.06


Полтавську "Он Клінік" підозрюють у лікарській недбалості

Лікарка полтавського відділення "Он Клінік", імовірно, не діагностувала вчасно пухлину великих розмірів, натомість протягом півроку лікувала жінку зовсім від іншої хвороби, після чого 35-річна полтавка померла.

Вперше Тетяна Неспрядько звернулася в "Он Клінік" у травні минулого року. Протягом шести місяців гінеколог Олена Світчук лікувала жінку від іншого захворювання. Були проведені різні методи діагностики: УЗІ, аналізи та безліч дорогих препаратів. Сестра потерпілої, Наталія Неспрядько, вважає, що з її сестри таким чином просто витягували гроші. Про це інформує канал Центральний.

"Останній візит у клініку був 25 жовтня, ніякої підозри на рак лікарка не мала. Вона поставила їй спочатку діагноз "ендометріоз" —  лікує, призначає лікування, жінка ходить кілька разів на УЗД, ніяких підозр не виникає у лікаря.  Далі, сестру поклали у 5-ту лікарню з діагнозом "запалення легень". Утім, того ж дня медики жінці діагностували метастази по всьому тілу та сказали про рак шийки матки 4-ї стадії" , — заявила сестра померлої жінки.

Ледь живу Тетяну родичі доправили до Київської клініки "LISOD". Там діагноз підтвердився. На медичних документах видно, що хвороба тривала близько одного року. 

"Одразу ж їй запропонували хіміотерапію. Тобто, зрозуміло, що ні про яке лікування не було й мови. Йшла мова про підтримання життя і про подальшу якість життя моєї сестри", — заявила Наталія Неспрядько

Гарантій лікарі не давали. Утім, боролися за життя Тетяни Неспрядько. Через кілька тижнів жінки не стало. У київській клініці кажуть, що не побачити пухлину було не можливо. Якби до них звернулися півроку тому, жінку можна було би врятувати. 

Родичі та близькі померлої підозрюють, що винна у смерті саме лікарка з "Он Клінік". Сестра Тетяни звернулася до керівництва закладу, аби з'ясувати всі обставини та розібратися в цій трагедії, проте, дійти згоди їм не вдалося. 

"На даний час дана заява зареєстрована, відкрите кримінальне провадження, дані відомості занесені до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань та ведеться досудове розслідування", — прокоментувала ситуацію Дар'я Маліннікова, адвокат сім'ї померлої жінки.

В "Он Клінік" медичну документацію ніхто не вилучав. Про пацієнтку знають, факт тривалого лікування тут підтвердили. Юрист медичних центрів "ОН Клінік" в Україні Марина Язєва повідомила журналістам, що внутрішнє розслідування було проведено. Втім, ніяких порушень лікарем Оленою Світчук виявлено не було. Лікарка діяла згідно з протоколом. 

Родичі померлої Тетяни Неспрядько хочуть, щоб винні, якщо вони є, були покарані.

Триває слідство.


 

медицина, лікарі, Он Клінік, смерть, онкологія

За темою:

  • Дітей без щеплень не пускатимуть до шкіл та садочків
  • Майже десять відсотків перевірених полтавців виявилися хворими на гепатит С
  • На полтавців насувається найсильніша за останнє десятиліття магнітна буря
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.