ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 24.09


Полтавське підприємство отримало "інвестняню", – Олег Синєгубов

Глобинський переробний завод, що входить до холдингу "Астарта-Київ", розпочав будівництво нової технологічної лінії, де вироблятимуть соєвий протеїновий концентрат для кормової добавки тваринам.

Це – перший такий завод в Україні та перший інвестиційний проєкт на Полтавщині, який будуть реалізовувати за підтримки «інвестнянь» – ініціативи Президента України, повідомляють у Полтавській ОДА.

23 вересня голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, виконавчий директор UkraineInvest, керівником ТОВ «Глобинський переробний завод» Ігор Лумпієв підписали відповідні меморандуми про співпрацю.  

 

Відповідні меморандуми укладені між підприємством, Полтавською ОДА та UkraineInvest – державним офісом, який супроводжуватиме цей проєкт, щоб інвестор міг отримати належний супровід та можливі пільги. При облдержадміністрації буде створено міжвідомчу комісію, яка також сприятиме реалізації цього проєкту. Плани дуже амбітні: обсяг інвестицій – близько 50 млн доларів, реалзіація упродовж двох років. Для області це створення лонад 80-100 нових робочих місць, надходження податків до місцевого та державного бюджетів,

– зауважив Олег Синєгубов.

 

За словами директора Глобинського переробного заводу Ігоря Лумпієва, нині в Україні подібних технологічних ліній немає. 

економіка, Глобине, переробний завод

За темою:

  • Кременчуцький патронний завод  СТМ  підкорив ринки країн НАТО
  • На АвтоКрАЗі планують економити електрику за допомогою сонячних батарей
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.