ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 28.10


Помилки у документації – причина затримки прийому протоколів у Полтаві

У Полтавській міській територіальній виборчій комісії протоколи голосування на місцевих виборах приймали три дні і ще не до кінця опрацювали документи з 152 дільниць.

Лише у Подільській районній у Полтаві ТВК прийом протоколів із дільниць завершили ще опівночі.

Заступниця голови ДВК у Полтаві Наталія Чернявська розповіла про черги. "Електронної черги, на жаль, не існує. Тому люди приїжджають записуються. І по списку, по номеру телефону, ті люди, які приходять, потрапляють на реєстрацію, дзвонять, тим, хто наступний. І кажуть: "Ми зараз будемо заходити, і ви підходьте", − розповіла Наталія Чернявська.

Документація в мішках не відповідала опису, довелося переробляти, скликали членів ДВК, секретаря і міняли написи.

За роботою комісії спостерігають представники різних партій, зокрема, із «За майбутнє», «Слуга народу», «Свобода». Звіряють підрахунки протоколів.

Неофіційно відомо, що одна з політсил нібито намагається скасувати результати виборів на кількох дільницях. 

Оксана Праведнюк, голова Шевченківської ТВК говорить, що засідання ТВК триває — є уточнення з 5 дільниць.Чекають на протоколи з цих дільниць з уточненнями.  .

На запитання, чому повертали протоколи на доопрацювання, голова ТВК відповіла, що головам комісій важко працювати, зокрема, через те, що було 5 видів бюлетенів.

Підрахунки вносять в спеціальну програму «Вибори 2020» і заносяться у електронний кабінет системним адміністратором. І якщо виникають математичні помилки, то система не приймає. Сама на цій підставі ми відправляємо протоколи на уточнення, сказала Оксана Праведнюк.

 

вибори, ТВК, порушення, затримка

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.