ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 26.03


У Полтаві облаштовують п'ять блок-постів, відкритих для в’їзду/виїзду з міста

Наразі у Полтаві облаштовують п'ять блок-постів, відкритих для в’їзду/виїзду з міста, обладнаних можливістю поміряти температуру у водіїв та пасажирів. Адже у сусідніх областях є зареєстровані випадки коронавірусу.

Блок-пости встановлять у наступних місцях: вул. Зіньківська — в напрямку Побиванки, на вул. Сакко, два блок-пости на транзиті в напрямках Київ-Харків, в'їзд у місто по цьому відрізку буде тільки з вулиці Європейської.

Всі інші в'їзди та виїзди будуть закриті.

Нинішній режим не означає обмеження у пересуванні містом та користування продовольчими магазинами, — уточнив секретар Полтавської міської ради Олександра Шамота у новинах оперативного штабу.

З 26 березня інформувати будуть у дворах щодо карантинних заходів, ми плануємо розпочати обробку під’їздів, ми заборонимо користуватись дитячими, спортивними та ігровими майданчиками. Також розпочали роботу по розгортанню блокпостів у Полтаві

– повідомив Олександра Шамота.

Наразі поліція отримала також право штрафувати батьків, які нехтують карантином і виводять дітей на спортивні чи дитячі майданчики. Це означає, що діти мають сидіти вдома, і без потреби не потрібно виходити на вулицю.

Якщо виходити, то лише для того, щоб придбати продукти і дотримуйтесь дистанції.  

 Олександр Шамота також повідомив про облаштування 5 блок-постів, відкритих для в’їзду/виїзду.

Відповідні рішення затвердили на комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Полтавській міській раді 26 березня.

 

коронавірус, обмеження, блок-пости

За темою:

  • У Полтаві запрацювала служба психологічної підтримки
  • Карантин у Полтаві з висоти пташиного польоту. ВІДЕО
  • Коронавірус: на Полтавщині вдесятеро збільшили кількість мобільних бригад
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.