ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 23.05


У Полтаві пройшов перший міський спортивно-просвітницький квест

"Наркотики – не моя тема" - під такою назвою у Полтаві пройшов перший міський спортивно-просвітницький квест серед професійно-технічних закладів освіти.

Учні 10 полтавських професійно-технічних закладів освіти, які взяли участь у квесті, на практиці довели, що цінують життя, дбають про власне здоров’я  і добре розуміються на своїх правах та обов’язках.


Ініціатори та організатори інформаційно-просвітницького квесту – навчально-методичний центр професійно-технічної освіти, відділ ювенальної превенції поліції Полтавщини, комунальна установа Полтавської Облдержадміністрації «Обласний молодіжний центр». 

Захід відбувся завдяки підтримці Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я»  – «Альтаїр» (центр дружній до підлітків) та ГО «Сокіл», які перевіряли фізичну витривалість учасників на смузі перешкод.

50 юнаків, серед яких майбутні перукарі, фахівці сфери послуг і торгівлі, радіотехніки, машиністи та інші представники важливих для суспільства професій, успішно пройшли випробування на 8 локаціях, розташованих у парку Перемоги. Серед «екзаменаторів» були і поліцейські. Локація правоохоронців під назвою «правовий поєдинок» виявилася однією із найважчих, але не менш цікавою .

Роботу команд оцінювали за 2-а критеріями: оригінальність презентації, сумарна кількість здобутих на локаціях балів. Диплом за ІІІ місце і пам’ятні подарунки отримали майбутні працівники сфери послуг, за ІІ – команда профтехучилища № 4, диплом за І місце виборола команда благодійної організації «Альтаїр». 

Окрему відзнаку за найкращий плакат-візитівку вручили команді Полтавського професійного ліцею транспорту.
А від Головного управління поліції області усі навчальні заклади, які підтримали проект «Накротики – не моя тема» отримала Подяки.

Були і сюрпризи – зі сцени молодь вітали виконавці авторських пісень, маленькі брейк-денсери та службові собаки Кінологічного центру поліції області.

 
квест, наркотики, ПТУ

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.