ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 13.06


У Полтаві останнім запрацював найдорожчий фонтан

У Полтаві запрацював найновіший і найдорожчий фонтан біля стадіону "Ворскла", вартістю мільйон доларів. Його запустили останнім. Решта водограїв міста працюють з 15 травня.

Усі фонтани робитимуть за таким графіком: щоп’ятниці з 14-ї до 21-ї та на вихідних з 9-ї до 21-ї.

Фонтан поблизу стадіону вперше увімкнули 12 червня. Ранком набирали воду в чашу водограю, після обіду спробували увімкнути. Зробили це комунальники не з першої спроби. Минулого року фонтан обійшовся бюджету міста у 26 мільйонів гривень.

"Фактично щодня приходять люди й питають, коли вже нарешті включать. Можу сказати, що можна робити на фонтані. Це ходити залазити не можна тому, що можна підковзнутися і вдаритися об тверді частини. Сюди додають всіляку хімію й аби запобігти всьому поганому, навіть руки не треба мити", – сказав охоронець фонтану Ігор Кива.

Вперше запрацював фонтан на День міста 23 вересня 2019 року. Станом на осінь минулого року він обійшовся місту у 26 мільйонів гривень. Всього у місті сім водограїв з них п'ять робочих. На їхню охорону, утримання, поточний ремонт цьогоріч з бюджету міста спрямували півтора мільйона гривень.


Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.