ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 29.11


За півроку полтавці витратили на боротьбу з ВІЛ/СНІДом лише 20 відсотків запланованих коштів

На Полтавщині на виконання програми боротьби з ВІЛ за півроку витратили 452 тисяч гривень, що становить п’яту частину від затверджених грошей на рік. Проте, це вдвічі більше, ніж за перше півріччя 2016 р.

Як повідомили фахівці "Інституту аналітики та адвокації" на фінансування програми протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу в області повний обсяг прогнозованих програмою коштів становить 2,4 млн гривень.

Протягом року затверджене фінансування зросло відносно програмного і відбувся перерозподіл коштів між заходами. Зменшили витрати профілактичного характеру та лабораторний супровід. Повністю зникло фінансування організаційно-адміністративних заходів. Натомість більше, ніж вдвічі збільшили обсяг коштів на заходи лікувального характеру та соціального супроводу

зазначив аналітик ІАА Олександр Ткаченко.

В обласному СНІД-центрі говорять, що це не перерозподіл. За словами начальниці планово-економічного відділу Полтавського обласного центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом Вікторії Синиці, перерозподілу насправді не було.

По лабораторному супроводу були державні поставки і зменшилась потреба. Витратили 452 тис. гривень, бо тендера проводили по тричі та не освоїли кошти своєчасно .

До кінця року гроші обіцяють використати повністю.

Прес-служба ІАА підрахувала: за перші 6 місяців у Полтавській області витратили п’яту частину від затверджених грошей і це вдвічі більше, ніж за I-півріччя 2016 р.

Аналітики зазначають, що в милому році сталося перевиконання програми і затвердили 106% прогнозованих коштів – 1,8 млн гривень.

Дослідження здійснювали у рамках проекту "Посилення спроможності регіональних представництв Мережі у здійсненні моніторингу та аналізу державних закупівель у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні", який здійснюється ГО "Інститут аналітики адвокації" за підтримки БО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ".

ВІЛ/СНІД, дослідження, статистика, витрати

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.