ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:23 13.03


Ненависть стукає у наші серця!Мера Мелітополя катують. Змушують записати відео на підтримку окупантів. Змушують, щоб сказав, що радий бачити окупаційну владу.Точно так було з мером Гостомелю. Якого в результаті вбили.

Люди виходять на тисячні протести в Херсоні і в Мелітополі. Я не знаю, чи змогла б я так – піти під дула автоматів...

Вагітна мешканка Балаклії народжувала дитину під обстрілами, тому що рашисти не випустили Швидку допомогу.

Покидьки із раші розстріляли мирну колону, яка виходили із села Перемога, що на Київщині.  Діти  та жінки йшли ЗА ПОГОДЖЕННЯМ із цими нелюдями. Семеро загинули, в тому числі одна дитина. Люди вимушені були повернутися. Зараз вони в блокаді, зв’язку з ними немає.

Маріуполю мстять. За непокору. За стійкість. Маріуполь знищують. Містян хоронять в загальній могилі. Майже 2 тисячі людей вбито. 

Російськомовний Харків, який мав найнижчі євроінтеграційні настрої і був досить лояльним до всього російського, за ці дні нещадних бомбардувань і смертей став згустком суцільної ненависті до «руського міра». Окупантам тут дали наказ стріляти по цивільним.

Обвуглені діти в на Київщині. Після бомбардувань і ракетних залпів. Мені написав знайомий, він допомагав розбирати завали. Дідусь виносить обвуглене маленьке тільце. Дивитися на це неможливо!..

ОКУПАНТИ ВБИЛИ 79 НАШИХ ДІТЕЙ!

Запорізька та Чорнобильські АЕС. Керуються вже Росатомом. Заручниками стали співробітники. І вони продовжують працювати. Під дулами автоматів у буквальному смислі.

Рашистська наволоч гвалтує, вбиває, катує, в тому числі неповнолітніх.

Вони перевищили нацистів. Вони самі нацисти.

Нація деградантів. Негативна селекція. На тій території десятиліттями знищували розумних і сильних. Тотальні репресії. Еміграція тих, до кого дійшло і хто встиг.

Залишились виродженці. Кати. Аномалія. Мовчазне болото. Сіра маса. 

Зараз на карту поставлена не просто наша перемога, а наше існування.

Ми маємо не просто вижити, а знищити цю погань тотально.

І так, ненависть стукає в наші серця. НЕНАВИСТЬ.

 

Зоя Казанжи

 


Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.