ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

198


На Полтавщині засудили вандалів, які хотіли здати на металобрухт плити з військового пам'ятника

Двоє чоловіків вкрали чавунні плити з меморіального комплексу, спорудженого на честь земляків, які боролися проти окупантів в про часи Другої світової війни.

Кременчуцький районний суд визнав винними двох кременчужан в руйнуванні пам'ятника, спорудженого в пам'ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни, тобто за ч.3 ст.297 КК України.

За інформацією прокурора відділу прокуратури Олени Храпко, обох чоловіків засудили до чотирьох років позбавлення волі і на підставі ст.75 КК України звільнено від призначеного судом покарання з випробувальним терміном на два і три роки відповідно.

Злочин стався в селі Чечелево Кременчуцького району в липні цього року.

Прокурор зазначила, що чоловіки, попередньо домовившись між собою, демонтували з місцевого меморіального комплексу три чавунні плити, на яких висічені прізвища загиблих воїнів.

Завантаживши плити на візок, зловмисники повезли їх в пункт прийому металобрухту, але по дорозі, не витримавши ваги, тачка зламалася, тому довелося переводити все на велосипед. Однак в місці призначення плити на металобрухт не взяли. А тим часом небайдужі селяни вже побачили наслідки вчиненого і викликали поліцію

- розповіла Олена Храпко.

вандали, суд

За темою:

Топ-5 за тиждень :