19:04 08.10

"Ворскла" перемогла "Дніпро" у контрольному матчі в Горішніх Плавнях

8 жовтня у Горішніх Плавнях відбувся товариський футбольний матч, в якому ворскляни переграли дніпрян - 2:1. Всі три голи були забиті в самому дебюті поєдинку.

Ворскла - Дніпро - 2:1

Голи: Хльобас 2, Бартулович 9 - Бохашвілі 6.
Ворскла: Шуст, Пилявський, Дитятьєв (Чеснаков 46), Сімінін (Пердута 46), Ребенок, Бартулович (Сапай 46), Турсунов (Зарнічнюк 46), Кравченко, Голодюк (Скляр 46), Хльобас (Тищенко 70), Коломоєць (Загорулько 46).
Дніпро: Кучер (Баштаненко 46), Влад, Чеберячко (Ларін 46), Лопирьонок, Адамюк (Палюх 65), Когут, Кравченко (Васильєв 46), Піко, Нагієв, Назаренко (Костишин 46), Бохашвілі.

Свято футболу у Горішніх Плавнях трохи зіпсував дощ. Незважаючи на те, що перед грою елітних клубів пройшла шалена злива, робітники стадіону "Юність" доклали неабияких зусиль, аби підготувати поле належним чином. Проте глядачів негода злякала...
Команди не розчарувати місцеву публіку, розпочавши відразу з голів, інформує прес-служба ворсклян. Ті, хто спізнилися на матч, могли проґавити найцікавіше. Вже на другій хвилині матчу Хльобас відкрив рахунок - Дмитро влучно пробив з гострого кута - 1:0.
Не минуло і трьох хвилин, як воротам полтавців загрожував Бохашвілі. Якщо першого разу Шуст вийшов з воріт і вчасно ліквідував небезпеку, то далі вже дніпрянин зміг реалізувати свій шанс - 1:1. А ще через три хвилини "Ворскла" організувала атаку три в три, Коломоєць потужно пробив по воротах, воротар парирував м'яч на ногу Бартуловичу, а хорват вдало підлаштувався і лівою ногою забив у ворота своєї колишньої команди. Цікаво, що цей результат і протримався до кінця гри.
Гості грали без половини футболістів основного складу, а ворскляни - без Кобахідзе. Всі вони наразі задіяні у матчах збірних команд своїх країн. Також варто відзначити дебют у складі біло-зелених Івана Тищенка. Тренери першої команди довірили 18-річному юнаку провести на полі понад 20 хвилин ігрового часу.