ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

230


Іван Іванов на етапі Кубка світу з триатлону фінішував серед топ-16

Полтавець Іван Іванов, який цього сезону виступав на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, наразі перебуває у Південній Кореї у складі збірної України.

Іван Іванов

У південнокорейському місті Тонджйон відбувся черговий етап Кубка світу з триатлону на спринтерській дистанції (плавання - 750 метрів, велогонка - 20 км, біг - 5 км), на якому виступили всі українські триатлети, які перебувають на зборах саме у Південній Кореї.
Тут Іван Іванов зайвий раз підтвердив, що є найрейтинговішим у триатлоні серед українських чоловіків. На цьому етапі Кубка світу полтавець увійшов до бонусних топ-16 учасників, посівши 13-е місце з підсумковим результатом - 54 хвилини 5 секунд. Іванов отримав додаткові пункти до свого світового рейтингу і фінансовий бонус - 300 доларів США. А головний приз - 7500 доларів - дістався переможцю Ушіо Аресу (Іспанія), який фінішував із результатом 53 хвилини 39 секунд.
Інші представники збірної України на цьому етапі у Тонджйоні посіли такі місця: Єгор Мартиненко - 21, Сергій Костенко - 57, Іван Меншиков - 62, Юліан Дем'янов - 63.


спорт, триатлон, Іванов

За темою:

  • ФК "Полтава" у ювілейному матчі залишився з трофеєм. ФОТО
  • ФК Полтава - Ворскла. Товариський матч. ОНЛАЙН
  • На Полтавщині з'явиться радіо на зупинках
  • Топ-5 за тиждень :