ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

847


Працюючий пенсіонер Валерій Головко задекларував 970 тисяч доларів

Голова Полтавської ОДА зі своєю дружиною володіють чотирма квартирами, п’ятьма автомобілями і кафетерієм "На посошок". Про це стало відомо з поданої чиновником декларації за минулий рік.

Валерій Головко

Нещодавно в Україні запустили електронне декларування майна і доходів. На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції у вільному доступі почали з’являтися перші декларації чиновників. Заповнив свою декларацію за 2015 рік і чиновник номер один в області - голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Зокрема, з його декларації можна дізнатися, що подружжя Світлани і Валерія Головків проживає в квартирі площею 184 кв.м., має два нежитлових приміщення загальною площею 604,7 кв.м., а також дачний будиночок на 279,50 кв.м.
Автопарк Головка та його дружини складається з п’яти автомобілів, серед них два "Range Rover" (2014 р.в.) на суму понад мільйон гривень кожен. Для пересування по воді у голови Полтавської ОДА є сучасний водний мотоцикл "Bombardier".
Світлана Головко, згідно декларації, тримає в гардеробі соболеву шубу вартістю 200 тисяч гривень, а також володіє 60% корпоративних прав кафетерію "На посошок", корпоративними правами на агрофірму "Золоте руно" та підприємство "Сервісконсалт". Окрім власного бізнесу дружина очільника області встигає працювати та отримувати зарплату в ТОВ "ТСК".

Сам же голова Полтавської ОДА володіє акціями ПрАТ "Полімпекс" і ПАТ "Росава" на загальну суму понад 700 тисяч гривень та тримає свої заощадження в американських доларах. Комерційному банку Валерій Головко довірив усього 300 тисяч доларів. Решту заощаджень або позичив третім особам (420 тисяч доларів), або залишив собі готівкою (250 тисяч доларів).
Судячи з декларації, основний дохід в 2016 році голова ОДА отримував завдяки виплатам процентів від комерційного банку. А саме - понад 600 тисяч гривень. Зарплата Валерія Анатолійовича за основним місцем роботи склала лише 89 504 гривні, що, порівнюючи з його загальними статками, є невеликою частиною доходів. Іще меншою виявилась пенсія – 56 193 гривні. Сам факт того, що голова Полтавської ОДА отримує пенсію, є цікавим із огляду на його вік. Скоріше за все це пільгова пенсія, яка виплачується особам із інвалідністю.   
Ну, а дихати свіжим повітрям та займатися городніми справами Валерій Головко може на двох земельних ділянках у селі Коломацьке Полтавського району - загальною площею понад 2  220 кв.м.

Згодом ми проінформуємо читачів про нюанси та цікавинки з декларацій інших чиновників-полтавців.

Валерій Головко, ОДА, декларування, статки, гроші, майно

За темою:

  • Матеріали адмінсправи щодо Шевченка направлять до суду
  • Топ-5 за тиждень :