ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

410


Генпрокурор Юрій Луценко представив нового прокурора Полтавщини

Юрій Луценко щойно представив нового прокурора Полтавської області. Ним став Микола Кармазін, який до цього працював у Генпрокуратурі.

Фото Олега Журавльова

Представивши нового очільника обласної прокуратури, Генпрокурор поставив перед присутніми співробітниками прокуратури завдання - боротьба з корупцією, ретельна перевірка земельних питань, контроль комунальних питань у містах та контроль міської влади. Зокрема, Луценко хоче знати, чи мають мери депозити та як ними розпоряджаються.

Через три місяці новий прокурор має прозвітувати про роботу.

Микола Кармазін у 2014 році обіймав посаду заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів про боротьбу з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом управління нагляду за додержанням законів органами податкової міліції Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

У 2015 році він працював на посаді прокурора відділу нагляду за додержанням законів при провадженні ОРД, досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення Департаменту нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

Прокурор відділу нагляду за додержанням законів при проведенні ОРД, досудового розслідування та пітримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби Департаменту нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

Обласна прокуратура близько трьох місяців була без очільника - його обов'язки виконував Олександр Легеньковський.

Про декларацію новопризначеного прокурора читайте тут.

прокурор, Микола Кармазін, Юрій Луценко

За темою:

  • У прокурора Полтавщини зменшилася зарплата на 16 тисяч гривень
  • Топ-5 за тиждень :