ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:02 15.01


Боєць Ігор Васюк: Моя мотивація - щоб моя родина жила тут без війни

Бійців зведеного батальйону особливого призначення "Полтава" та роти "Кременчук" проводжали на двомісячну службу до Луганської області.

На Схід вирушили близько сотні бійців із Полтави та області. Діти із ліцею №1 влаштували правоохоронцям проводи і подарували хлопцям у військовій формі обереги у вигляді ляльок-мотанок. Після закінчення урочистої частини один із вояків у чорному жилеті віддав її приятелю, бо виробів на всіх не вистачило.

- У мене вже є така, я на Схід рушаю сьомий раз, - сказав хлопець.

У розмові з журналістом видання Poltava365.com боєць розповів: звуть його Ігор Васюк і він - принциповий доброволець, який впевнений, що комусь потрібно захищати Україну від ворогів.

- Моя мотивація дуже проста - аби сепаратисти не прийшли у нашу Полтавську область, аби моя родина жила нормально тут, без війни. Дехто говорить, що ми на сході захищаємо "сумки" Порошенка, фінансові інтереси олігархів. Але це просто відмовки боягузів, які не хочуть захищати Батьківщину, - говорить Ігор Васюк.

Його проводжає 23-річна дружина Вікторія із шестимісячною донечкою Олею, яка мирно проспала всі проводи свого тата та його побратимів. Її від злої долі захищає мамина фата, яку вона накинула на коляску. А тата захистить не тільки мотанка і впевненість у своїх силах та правоті, а й кохання рідної людини.

- Я так його люблю, так люблю, ви собі не уявляєте! - дівчина ледве не плаче, притискаюсь до чоловіка. – Не пустити його не можу, але дуже переживаю.

Вона розповідає, що їхнє подружжя - з Миргородщини, а в Полтаві винаймає квартиру. Одружилися рік тому у травні, а до цього довго зустрічалися.

- Я сумую, звичайно, за домом, тут багато справ. Але наша робота необхідна на Донбасі: треба поступово наводити там лад, - говорить Ігор.

У нього багато планів на майбутнє. Він воліє тримати в руках підручники з правознавства, а не зброю, тому вступив на заочне відділення Луганського університету внутрішніх справ, який тимчасово "осів" у Миколаєві. Ігор – студент першого курсу, вивчає правознавство. Серед інших мрій мирного життя у хлопця – народити сина.

Ігор Васюк разом із бойовими побратимами вирушив до Луганської області. Бійці батальйону "Полтава" та роти "Кременчук" перебуватимуть там два місяці.

Анна СОЛТОВСЬКА

Васюк, ротація, батальйон, рота, АТО, війна, проводи

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.