ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

740


Депутати дозволили збудувати біля пляжів на Ворсклі супермаркет

Під час сесії Полтавської міської ради депутати проголосували за затвердження детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Миру, Сакко, Громадською та річкою Ворсклою. Зокрема, там зведуть супермаркет.

Фото poltava.to

Згідно з цим проектом, поблизу пляжів на Ворсклі одразу після повороту в бік Дублянщини зведуть супермаркет - це є в плані, про що ми писали раніше (на малюнку він праворуч і позначений коричневим кольором). Його орієнтовна площа - 543 квадратних метри.

Також неподалік від пляжів в проекті є кілька ігрових майданчиків для дітей та для пляжних видів спорту (темно-зелені кола в нижній частині малюнку поруч із пляжами):

  • ігровий майданчик для дітей молодшого шкільного віку;
  • ігровий майданчик для дітей дошкільного віку;
  • майданчик для відпочинку дорослого населення;
  • майданчик для заняття спортом;
  • майданчик для пляжного волейболу.

У проекті рішення міськради зазначається, що розробкою проекту займався інститут "Полтаваагропроект" на замовлення управління капітального будівництва.

Побажання місцевих жителів, висловлені під час громадських слухань, були враховані

- окремо зазначено в рішенні.

150 разів обговорювалося це питання. Ще раз повторю: пляжі біля Ворскли не забудовуватимуться

- зазначив міський голова Олександр Мамай перед голосуванням.

Під час голосування "за" було 28 голосів, проти - 10, утр - 4. Рішення прийняли.

Ми голосували проти через те, що питання було недосліджене до кінця, нам його просто запізно дали, і я на нього подивився лише в понеділок на бюджетній комісії. По-друге, вони стверджують, що роблять проект рішення без забудови пляжу, але, окрім самого проекту рішення, додатків до нього я не бачив - а на слово я їм не вірю

- заявив після сесії Юліан Матвійчук, лідер фракції ВО "Свобода" в міськраді.

У березні, коли депутати ще тільки голосували за дозвіл на розбробку проекту, теж виникли суперечки.

Про що йдеться? Про земельну ділянку із занедбаним комунальним магазином "Літо", передачу її якійсь невідомій запорізькій фірмі. При цьому нам очевидно – громада Полтави залишиться у програші, в людей згодом тихцем заберуть частину громадського пляжу. Справа у тому, що рік тому прийняті зміни до законодавства про водні ресурси. Суть змін – раніше забудова мала бути за 50 метрів до дзеркала води, а нині – за півметра. Як ви думаєте, хто і як скористається такою цікавою пропозицією у даному конкретному випадку?

- заявляв у березні депутат Ігор Окіпнюк ("Самопоміч").

Сьогодні магазин "Літо" являє собою безхозне приміщення, навколо якого утворилося стихійне сміттєзвалище, притон і громадський туалет. Ми ще не розглядали пропозиції запорізької фірми щодо того, що буде на його місці та прилеглій території. Йдеться тільки про розроблення плану земельної ділянки управлінням капітального будівництва міськвиконкому, без чого неможливі розвиток цієї території та подальше залучення інвестицій

- відповідав йому Олег Бєлоножко ("Батьківщина").

Окремо зазначимо, що нині депутати затвердили лише проект - про строки і тривалість будівництва, як і про невідому запорізьку фірму в якості інвестора, ще не йдеться. Сам квартал займає 13.2 га площі.

будівництво, супермаркет, Ворскла, сесія, депутати

За темою:

  • Турки збудують на Хорольщині об'їзну дорогу
  • Міськрада не дала згоду на нові скандальні забудови. ФОТО
  • Земельна комісія міськради не підтримала будівництво житлового будинку поряд із Кадетським корпусом
  • Топ-5 за тиждень :