ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

679


Депутати не дали СБУ, прокуратурі та поліції додаткових коштів

Депутати Полтавської обласної ради не підтримали рішення про надання додаткових коштів для СБУ, прокуратури, військового комісаріату та обласного управління Нацполіції.

Фото Інтернет-видання "Полтавщина"

Рішення про виділення додаткових коштів всім вищезазначеним установам більшість депутатів не підтримала. Багато хто пропонував голосувати за кожну з пропозицій окремо, так як не вбачав доцільним виділяти кошти прокуратурі та Нацполіції.

Говорилося про те, що вже, мабуть, більше двох місяців так і немає результатів розслідування побиття дошок загиблим в АТО хлопцям. Тому ми згодні голосувати тільки за питання, пов'язані з АТО - на СБУ, на техніку для розвідки і щодо військомату, а от щодо виділення грошей правоохоронним органам ми не будемо голосувати

- сказав заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко.

Нагадаємо, під час засідання бюджетної комісії на підставі звернень обласних Служби безпеки України і прокуратури було рекомендовано виділити кошти: 2 мільйони 183 тисячі гривень для реалізації завдань СБУ в зоні АТО, а також 420 тисяч на встановлення турнікету і відеокамер в приміщенні прокуратури області. Також проект передбачав виділення 1 млн 200 тис на капітальне будівництво пункту для призовників.

політика, сесія, бюджет, гроші

За темою:

  • Валерія Прядка випустили із зали суду під заставу
  • Депутата обласної ради затримали за підозрою у корупції
  • У Полтаві відкрили представництво Почесного консульства Чорногорії в Україні
  • Топ-5 за тиждень :