ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 18.07


На Полтавщині почали бурити свердловину методом гідророзриву

Державна газовидобувна компанія "Укргазвидобування" запустила свердловину № 201 на Солохівському родовищі Полтавської області (10 км від Опішні) після проведення операції гідророзриву пласту (ГРП).

Як йдеться в повідомленні прес-служби компанії, дебіт свердловини до проведення інтенсифікації становив нуль кубометрів на добу, після — 170 тисяч кубометрів.

На сьогодні дебіт досяг позначки в 408 тисяч кубометрів і продовжує зростати. Компанія планує вийти на показники дебіту в 550 тисяч кубометрів газу.

"Укргазвидобування" зазначає, що роботи з інтенсифікації проводив зовнішній підрядник - румунська компанія "Tacrom", що стала переможцем торгів в електронній системі ProZorro.

Завдяки реформам уряду й НАК "Нафтогаз України" "Укргазвидобування" має можливість залучати спеціалізовані іноземні сервісні компанії, робота яких уже дає позитивні результати: видобування газу збільшується. Кожна така свердловина, як на Солохівському родовищі - це близько 200 млн куб. м додаткового газу на рік, які Україні не потрібно буде імпортувати,

 — цитує прес-служба голови правління компанії Олега Прохоренка.

Нагадаємо, 7 липня СБУ й Генпрокуратура проводили обшуки в "Укргазвидобуванні" з вилученням документів за договорами ГРП, виконуваного румунською компанією "Tacrom" і білоруською "Белоруснефтью" протягом 2016-2017 років.

"Укргазвидобування" є найбільшим видобувачем газу в Україні —  100% акцій компанії належить НАК "Нафтогаз України".

надра, газ, Нафтогаз України, гідророзрив пласту

За темою:

  • У Полтаві стався витік газу на АЗС
  • Навіщо потрібна мийка високого тиску в саду
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.