ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 02.10


Обласна філармонія запрошує на жовтневі програми

У жовтні в оновленому та затишному залі Полтавської обласної філармонії відбудуться різножанрові цікаві концертні програми, на які запрошують полтавців і гостей міста.

Народна пісня – то душа… Свою душу, яка не може жити без пісні, Вам відкриє заслужена артистка України Валентина КОЛІСНИК у сольному концерті, який відбудеться 18 жовтня о 19:00 в оновленому затишному залі Полтавської обласної філармонії.

Життя цієї надзвичайної співачки невід’ємне від співу, від сцени, від Ваших вдячних оплесків, дорогі наші глядачі, від легендарного колективу, з яким вона працює понад 30 років - це пісенно-танцювальний ансамбль "Полтава".

Колектив філармонії завжди дбає про безпеку та комфорт своїх глядачів. Концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків, засобів захисту й інших безпекових засобів.

Вартість квитків: 80-250 грн.

***
Сміх та гумор завжди допомагає нам долати буденні труднощі та негаразди! І це має сенс, адже не потрібно зациклюватися на чомусь неприємному. Заслужена артистка України Наталія ІВАНЧЕНКО, лауреат міжнародних конкурсів  Катерина ЮРЧЕНКО та артисти Полтавської обласної філармонії:
Лариса БОРИСЕНКО, Олексій РУБАН, Марина ТКАЧЕНКО, Ігор ГОДИНА, заслужена артистка України Тетяна САДОХІНА та КАМЕРНИЙ ОРКЕСТР
(художній керівник - Лідія ШКАРОВСЬКА) пропонують Вам 20 жовтня 2021 року о 19:00 від душі посміятися у програмі «ПОЖАРТУЄМО?!»

Вартість квитків: 80-250 грн.

Деталі за номерами телефонів:
099-77-07-860, 096-81-59-794 – Альона Анатоліївна;
095-50-92-863 – Оксана Володимирівна.

культура, концерт, гумор, музика, філармонія

За темою:

  • Сергій Осока став номінантом Шевченківської премії
  • Найпоширеніші помилки мовлення
  • До 200-річчя Алоїса Єдлічки: полтавський слід композитора
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.